نمایش پست تنها
قدیمی 04-24-2010, 12:44 PM   #34
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray
Talking

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
افشین جان چند تا نکته متذکر میشم که همیشه سعی کنم قبل از جواب دادن به پستهای من یه بار که نه چند بار همه رو مرور کنی.
1. اول حتما پستهای من رو چند بار بخون، تو ساعات مختلف، روزهای مختلف، هی حلاجی کن تا قشنگ برات جا بیوفته، نه، اشتباه نکن، پستهای من چیز خاصی نداره، ایراد 100% از سمت گیرندست که شخص شخیص افشین خان هستند، که البته من با استعدادی که از تو سراغ دارم اگه چندبار تکرار کنی حتما بیشتر نتیجه میگیری، تو سعیتو بکن حالا، ضرر نداره!!
داداش من هنوز نفهمیدی من برای چی گفتم مرغ پخته میخنده، اومدی جواب میدی؟ اگه جواب مرتبط بلدید، بدید، بسم اله، ولی چرا بی ربط و خزعبل جواب میدید؟
این حرف رو به خود راجر هم بگی خندش میگیره که اگه بخواد کمتر از 10 تا میزنه، این حرف با الذات ته خندست!! یعنی ارور که میزنه نمیخواد که نزنه!! یعنی مشکل فقط خواستن و نخواستنه!!!
یعنی این همه ارور رو که تو همین گرنداسلم ها هم میزنه، از قصد میزنه، اگه بخواد باز نمیزنه!! مگه راجر بلانسبت بیماره؟!
من کی به راجر فدرر خندیدم؟!! حالت خوبه بابا؟ من به اون حرف علیرضا خندیدم، این رو هم یارای درک نداری؟
2. سعی کن یه چیزی از خودت بگی، واقعا از فرید عزیز ممنونم، شما رو از بی جوابی دراورد، وگرنه چی میشد خدا میدونه، حالا باز فرید یه شوخی با من کرد که چه بازیهایی رو نگاه میکنم، باز زیرآبی رفتی؟ آقای نمکدون؟
یه چیزی از خودت نشون بده، چرا دائم دست به دامن کس دیگه میشی؟!!
دیدی که یه بار دیگه هم از شوخیهای فرید استفاده کردی که واکنش فرید رو به دنبال داشت، چندبار باید یه اتفاق بیوفته تا درست بشی؟
من هیچ ادعایی در درک و تنیس و اینکه چندتا بازی نگاه میکنمو کودوم بازیها رو نگاه میکنم و ... ندارم، ولی یک چیز رو 100 در 100 مطمئنم که وقتی یه بازی هم نگاه میکنم از تو یکی بیشتر تنیس میفهمم، و فقط برای کل کل مثل تو تنیس نگاه نمیکنم.
من نمیگم که راجر هر چی ارور زده خودش خواسته
مسترز برای راجر جنبه ی تمرین داره
مثلا شما در تمرین و در مسابقه یه جور بازی میکنین؟
مشخصه که یه جور بازی نمیکنین
معلومه که در مسابقه محتاط تر بازی میکنین
در تمرین بیشتر توپ هارو تاپ اسپین میزنین ( حتی اگه درصد خطاش زیاد باشه )
ولی درمسابقه ممکن است بعضی از این توپ هارو اسلایس بکشید
در نتیجه خطای 67 تای شما به بین 10 تا 20 میرسد( البته راجر میتونه اروراش رو به کمتر 10 برسونه چون با تجربه تر و ماهر تر نسبت به بقیست به شرط این که محتاط بازی کنه )
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: