نمایش پست تنها
قدیمی 01-13-2012, 11:47 AM   #5
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نفر پنجم رنكينگ تنيس مردان، داويد فرر از يك روز شلوغ در اوكلند سربلند بيرون آمد.او ابتدا بازي لغو شده روز قبل خود در مقابل آلخاندرو فايا را در سه ست 6-4, 4-6, 6-3 برد و پس از آن به ديدار هموطن اسپانياييش فرناندو ورداسكو رفت.ورداسكو هم مجبور بود كه نخست بازي نيمه تمام روز قبل خود در برابر گيرمو گارسيا لوپز را تمام كند و گام به ديدار نيمه نهايي در برابر فرر بگذارد.او 7-5, 6-4 گارسيا لوپز را شكست داد ولي در مقابل فرر ناكام ماند.در سيزدهمين رويارويي اين دو بازيكن، فرر 12 فرصت بريك خلق كرد و موفق شد در هر ست يك بار بريك كند تا در 89 دقيقه 6-3, 6-4 ورداسكو را شكست دهد.فرر سال گذشته با شسكت ديويد نلبنديان و همچنين در سال 2007 با پيروزي برابر تامي روبرِدو قهرمان اين مسابقات شده است.

در مسابقه پاياني، فرر به مصاف اليور روكوس بلژيكي خواهد رفت كه موفق شد قهرمان سال 2008 تورنومنت، فيليپ كولشرايبر را 6-7(4), 6-1, 6-4 مغلوب كند.او 6 تا از 9 فرصت بريك كردن سرويس حريفش را استفاده كرد تا در 2 ساعت و 28 دقيقه برنده شود.
روكوس:”من تقريبا در بازي اول تورنومنت در برابر [توبياس] كامكه نخواستم بازي كنم چون به آنفولانزاي سختي دچار شده بودم و 5 روز بعد از آن در فينال هستم.نمي توانم اين را باور كنم.اين جادوي اين ورزش است.من حس مي كنم كه تقريبا بهترين تنيس زندگيم را بازي مي كنم.”
روكوس به دهمين فينال خود در تور جهاني رسيده و سعي دارد كه سومين قهرماني خود را كسب كند.آخرين عنوان قهرمانيش در مونيخ 2006 به دست آمد و آخرين مسابقه فينال براي او در تورنومنت نيوهيون سال گذشته بود كه به جان ايزنر واگذار كرد.
او ادامه داد:”من فقط سعي مي كنم كه از فينال لذت ببرم و تلاشم را انجام دهم.فشاري بر روي من نيست.من در برابر يكي از بهترين بازيكنان دنيا در فينال يك تورنومنت حرفه اي بازي مي كنم.براي همين است كه ما تمرين مي كنم، تا شانس بازي كردن در اينگونه مسابقاتي را به دست آوريم.”
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: