نمایش پست تنها
قدیمی 10-20-2015, 08:59 PM   #128
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

با سلام خدمت دوستان عزیز
چند روزی میشه میخواستم پیام بزارم وقت نشد تا امشب که وقتی پیش اومد وارد بشم.
دوس داشتم بجای این پیام متنی حضوری حرف بزنم با بعضی دوستان که متاسفانه نمیشه و به همین پیام کفایت میکنم.
راستشو بخواین من خیلی وقت میخواستم ی پست جدا در مدح و ستایش نوله 2015 داشته باشم که متاسفانه بی حرمتی بعضی افراد اجازه نداد بیان کنم بعضی افراد که اصلا طرفدار نوله نیستن فقط دنبال شکست راجرن حالا چه کسی بهتر از بهترین تنیسور حال که ازش دفاع کنن نکته جالب این که بعضی افراد در متنی که میزارن همیشه راج ال کرد بل کرد بیشتر صحبت میکنن تا راجبع بهترین تنیسور فعلی دنیا متاسفانه.
من همیشه توی زندگیم سعی کردم با حقیقت زندگی کنم و واقعیت ها رو ببینم و این پستم هم در راستای همین اخلاقم.
از گلایه ها خارج بشم خیلی دوس دارم راجبع نفرات برتر فعلی دنیا نوله راج اندی و رافا و ... صحبتی کنم.
نوله:چی میشه از این مرد گفت من بعنوان شخصی که تنیس رو فقط بخاطر راجر نگا و پی گیری میکنه باید بگم نوله 2015 عجیب عطش داره برای قهرمانی ریتم عالی ذهن عالی فیزیک عالی باهوش مدیر و و و . امسال کاملا در بازی این مرد میشه دید که کاملتر از گذشته بازی میکنه و بخوبی بازیا رو مدیریت میکنه فصل رویایی داشته فاصله خیلی زیادی با بقیه ایجاد کرده.
قهرمانی در سه گرند و یک نایب قهرمانی، قهرمانی در 5 مسترز واقعا بی نظیر این مرد امسال.
واقعا سخته شما بتونی در سطح به این بالایی عطشتو حفظ کنی که هیچ بیشتر هم میشه نکته ای که راجر رافا و نوله بخوبی ازش بهره میبرن که این مستلزم توان ذهنی بسیار بالایی هست.
رافا:فصل خوبی نداشت درسته اما در تورنمنتای اخیر پیشرفت خوبی داشته ولی دیگه اون تابوی بی شکستیش در مقابل نفرات دیگه شکسته و تنیسورا میبینن اینو در خودشون که رافا رو ببرن ولی فکر میکنم عظمت رافا بهش اجازه نمیده فصل 2016 هم اینجور باشه و بنظرم 2016 اخرین فصل رافا در شرایط خوب خواهد بود که باید ببینیم با توجه به رقبایی که داره چیکار میکنه.
اندی:اندی که بنظرم سطحش از راجر و نوله خیلی پایینتر بوده طی چند سال اخیر و نسبتا یک فرد از پیش بازنده بوده باید ببینیم سال اینده چیکار میکنه.
راجر:انصافا فصل خیلی خوبی گذرونده با توجه به سنش عملکرد خوبی داشته فکر میکنم همچنان کم امید به قهرمانی 18 گرند خودش نداره راجر تا 4سال اینده هم همچنان امید به فتح ویمبلدون داره فقط نوله که میتونه جلو راجر رو بگیره باقی افراد اصلا چمن باز خوبی نیستن.
بقیه تنیسورا هم که کم پیش میاد در کل فصل کار خاصی کنن جز یکی دو تورنمنت.از راجر انتظار نداشتم و ندارم در همه تورنمنتا پیروز بشه و طبیعتا در این سن اختمال شکست راجر در بازی های ابتدایی کم نیست در بازی های پایان فصل بنظرم راجر قهرمانی چند باره نوله رو ازش میگیره و تنها تورنمنتی که میتونه از شکستش و ناراحتی اون بازی با نوله در اپن امریکا کم کنه هروقت باد این بازی میفتم فقط میگم حکمتی در این شکست بوده چون بنظرم تا پیروزی راهی نداشت بازی عالی اما نشد باز خداروشکر.
دوستان میان میگن راجر در خاک اینطور شما برو ببین رافا در رولند چند بار برده نوله رو.کسایی که ورزشای انفرادی رو پی گیری میکنن میدونن مچ اپ چقدر مهم اگر رافا چپ دست نبود عمرا اینقدر پیروز میشد کلا رافا همه شرایطو برای شکست راجر داشته ضمنا با همه این اوصاف ببین راجر چقدر از بازیاشو در خاک مقابل رافا داشته اکثریت شکستای راجر مقابل رافا در خاک بوده بخاطر بازیای زیادی که هست در این فصل.از اینم بگدریم باید دید چطوری یکنفر این همه میبازه ولی باز میجنگه برای قهرمانی میجنگه تا الان با 17
گرند بهترین تنیسور تاریخ لقب بگیره واقعا چطوره.
همه میدونن رافا بهترین خاک باز تاریخ بوده هست و خواهد بود.
نوله هم امسال خوب بوده منم کاملا قبولش دارم بازیشو خصوصا اخلاقشم بهتر شده و پخته البته ولی این دوستانی که میگن اون موقه راجر فقط نادالو داشته حالا امسال نوله حریفش کی بوده؟همون کسی که بهش میگین پیرمرد 34 ساله مهم ترین رقیب نوله بوده و تنها کسی که دو بار در این فصل نوله رو برده و یک بازی دیگه هم در این فصل خواهد برد(کری به سبک راجریون بود اکثریت با ادب و محترما مثل اسطورشون).در 34 سالگی در مقابل یکی از بهترین تنیسورهای معاصر بازی کردن احسنت خالص داره برادر نیاین همش بگین....
من با دوست عزیزم هم موافقم هر وقت نوله تونست رکورد گرند راجر رو بزنه من همینجا در این سایت میام و اعلام میکنم نوله بهترین تنیسور تاریخ.
هرچند همین الانشم میگم یکی از بهترین تنیسورای تاریخ هست انصافا خصوصا امسال کاملتر شده من همیشه از بازیش خوشم اومده خصوصا این عطش قهرمانی که داره عجیب ستودنیست.
موفق و پیروز باشین در گناه خداوند.
به امید رقابتی جذاب در صلح و ارامش برای بازل پاریس و خصوصا پایان فصلیا علی.
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: