Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمهپایانی گروه جهانی مسابقات تنیس فد کاپ 2014 و پلیآف گروه I و II جهانی
برنامه زمانبندی برگزاری « روز دوم » دور نیمهپایانی مسابقات گروه جهانی و دور پلیآف مسابقات گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای ملی تنیس Fed Cup 2014 در روز یکشنبـه مورخ 31 فروردین ماه سال 1393 به وقت ایران:
(تنها دیدارهایی که در «منطقه ی ما» پخش تلویزیونی دارند!)
ORDER OF PLAY — SUNDAY, 20th of APRIL, 2014
Fed Cup 2014 - World Group Semi-Finals — Day Two
i 07:30 Samantha Stosur (AUS) vs. Angelique Kerber (GER) i
i 09:30 Casey Dellacqua (AUS) vs. Andrea Petkovic (GER) i
i 12:30 A Barty/C Dellacqua (AUS) vs. J Goerges/A-L Groenefeld (GER) i
i 14:30 Petra Kvitova (CZE) vs. Sara Errani (ITA) i
i 16:30 Lucie Safarova (CZE) vs. Camila Giorgi (ITA) i
i 18:30 A Hlavackova/K Koukalova (CZE) vs. K Knapp/R Vinci (ITA) i
Fed Cup 2014 - World Group Play-Offs — Day Two
i 13:30 Maria-Teresa Torro-Flor (ESP) vs. Agnieszka Radwanska (POL) i
i 15:30 Silvia Soler-Espinosa (ESP) vs. Urszula Radwanska (POL) i
i 17:30 E Cabeza-Candela/A M Garrigues (ESP) vs. P Kania/A Rosolska (POL) i
i 22:30 Sloane Stephens (USA) vs. Alize Cornet (FRA) i
i 00:30 Monday Madison Keys (USA) vs. Caroline Garcia (FRA) i
i 02:30 Monday L Davis/C McHale (USA) vs. C Feuerstein/V Razzano (FRA) i
Fed Cup 2014 - World Group II Play-Offs — Day Two
i 11:30 Simona Halep (ROU) vs. Bojana Jovanovski (SRB) – To Finish 3-1
i 13:30 Simona Halep (ROU) vs. Ana Ivanovic (SRB) i
i 15:30 Sorana Cirstea (ROU) vs. Bojana Jovanovski (SRB) i
i 17:30 I-C Begu/M Niculescu (ROU) vs. J Jaksic/N Stojanovic (SRB) i
|