نمایش پست تنها
قدیمی 12-13-2009, 11:50 AM   #28
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

به نظر من كسي موفقه كه در تمام سطوح موفق باشه.

جدا از تعصب به راجر، رافا اصلا اين شرايط رو نداره. بعيد هم است بدستش بياره.
رافا رو من رتبه سوم به پايين ميزارم.

به نظرم سال 2009 هيچ تنيسوري يكنواخت و ثابت بازي نكرد. آخراي سال نواك و خوان روند رو به رشدي داشته اند ولي يكنواخت و ثابت نبودند.

سال 2010 هم كسي كه تجربه بيرون آمدن از گرداب فراز و نشيب داشتن رو داره، موفقه.
اون كسي نيست جز راجر. راجر توي اين دو سال انقدر فراز و نشيب داشت و بعبارتي انقدر گل و گوه!! زد كه الان استاد شده!!!

دوست ندارم اين حرف و بزنم ولي از اونجا كه حوادث جزيي از تنيسه و راجر و رافا و ... ثباتي ندارند، احتمالا حادثه و پيشبيني غير مترقبه امسال من از دست دادن گرانداسلم ها براي راجره ( هر چند هزار تا دليل دارم كه راجر خداي گراندسلم هاست، ولي احساسم اينو ميگه) ولي به نظرم توي مسترزها گل ميكاره.

راجع به رافا ديگه وضع معلومه. يه تنيسور موفق چند سال اخير ولي با چهار سال سن كمتر نسبت به رافا، مطمئنن سخت تر با افولش كنار مياد و نسبت به راجر با عذاب بيشتري ميتونه خودشو جمع و جور كنه و سال بعد مدت زيادي رتبه سوم خواهد ماند.

موراي هم به سرنوشت و نقد برتري تهاجم در مقابل دفاع دچار ميشه و امسال سالش نخواهد بود.

رتبه بندي رو با قطعيت نميشه پيش بيني كرد، در هر صورت به نظر من رتبه بندي بيشتر زمان سال به شكل زير ميشه:

1- راجر با احتمال 75%
2- خوان با 65%( نواك هم ميتونه ولي چون2010 بايد از امتيازات زيادتري نسبت به خوان دفاع كنه، احتمالش
كمتره)
3- رافا 85%
4- نواك 55%
5- نيكلاي 50%
6- اندي 50%
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: