نمایش پست تنها
قدیمی 01-30-2014, 04:39 PM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier تورنمنت پاریس 2014 فرانسه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Shahghale نمایش پست ها
دوست عزیز دو تا سوال داشتم. 1.فرکانس شبکه super tennis HD itali چی هستش؟ 2.کانال های being برای شما باز میشه؟ من با این حال که از sharing استفاده می کنم اما جدبدا کانال ها باز نمیشند.

درود بر شما

به دلیل ضعیف بودن سیگنال، «بدون» انجام تنظیمات دقیق و برخورداری از دیـش 100 سانتی به بالا، دریافتش فوق‌العاده مشکل می‌شه اما
فرکانس کانال سوپر تنیس HD در پست نخست تاپیک زیر قرار دارد:

در خصوص پرسش دوم:
کانالی که با نام "being" وجود خارجی ندارد، اما با
شیرینگ CCcam و Server ایران که بنده ازش استفاده می‌کنم (سایت یوروکم)، تمامی کانال‌های beIN Sports چه SDها و چه HDها «در حال حاضر»، یعنی عصر روز پنج‌شنبه مورخ 10 بهمن 1392 با اینترنت باز هستند و هیچ گونه مشکلی ندارند. تا پیش از این هم، به شخصه مشکلی با باز نشدن این کانال‌ها نداشته‌ام.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: