نمایش پست تنها
قدیمی 09-18-2010, 08:55 PM   #42
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
قابل توجه دوستان
من از عمد این کارو کردم.خواستم ببینم دوستان چی میگن.
دیگه ماسمالیش نکن که گند زدی
یه شوخی بود.
فک میکنین میتونین هرچی دلتون خواست بگین.البته از کسی مث شما که خیلی وقته تو دنیای خودخواهی و غرور گیر کرده همچین چیزی بعید نیست. من هم به دوستان بگم که خیلی وقت قرار بود با این اقا این تاپیک رو درست کنیم.اما گذاشتیمش برا بعد از یواس اوپن.حلا که اومدم این تاپیک رو زدم یاد ایشون نبودم وایشون نمی دونم به خاطر چی بود به هر حال عقده خودشون رو روی این تاپیک خالی کردن!! نظم تاپیک رو بر هم زدن. من هر چی نرم صحبت می کردم ایشون بدتر و بدتر صحبت میکرد.برای ایشون متاسفم.
.من یه پیعام خصوصی به aidin tennis هم زدم و از ایشون معذرت خواهی هم کردم.امیدوارم از من ناراحت نشن.
خدا میدونه تا حالا تو عمرم اینقدر ناراحت نشده بودم.بغضم گرفت. خیلی جالبه طرف شعار همه کاربران یکسانند رو میده پس چرا همچین چیزی که شما میگین با واقعیت زمین تا آسمون فرق داره.پس چرا نمی خوای انجامش بدی !! جایی که همچین افرادی باشن جای من نیست.
نمی خوام منت بذارم ولی من زحمات زیادی برا این سایت کشیدم.ولی به نظر شما همچین کسایی میان قدرشناسی میکنن !! من کم کم برم که اشک تو چشام بازی میکنه.
من از تمامی دوستانم که بهترین دوستای من در دنیای مجازی بودن خداحافظی میکنم امیدوارم که همیشه و توی همه مراحل زندگیشون موفق باشن.

ویرایش توسط Fakhruddin : 09-18-2010 در ساعت 09:48 PM
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: