نمایش پست تنها
قدیمی 10-04-2011, 09:36 PM   #29
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
میشه تعریف کلی و جامع رو از فورهند بگی !! بگو تا همه ی کاربرا از این دانش گسترده ی تنیسیت استفاده کنن ! من نمیگم کنتینانتال فلان اگه کنتینانتال خوب بود یه نفر تو top 1000 ازش استفاده میکرد تنیس روز به روز پیشرفت میکنه بازی های 20 سال پیش کیفیت بازی های الان رو نداره شایدم 20 بعد کیفیت بازی ها نسبت به امسال 3 یا 4 برابر بهتر شده باشه ولی بنظر من همه چی به اوج و تکامل رسیده از فورهند فدرر تو تاریخ بهتر نخواهد آمد. پویا جان خیلی چیز ها تو تنیس هستش که هر چقدر مطالعه داشته باشی تا پاتو تو زمین تنیس نزاری نمیتونی بهشون دست پیدا کنی.

Forehand is a stroke in tennis, in which the hand holding the racket faces forward with open (inner) side of the palm. For right-handed players, forehand is played on the right hand side of a player, vice versa for left hander that is a stroke, played from the left side.

فقط تو پاتو گذاشتی تو زمین؟
اون نسبت به اون دوره جواب می داده . تو میگی چون الان جواب نمیده ، پس کلا مهم نیس. تنها ایراد من به واژه تاریخ بود، اون گزینه ها یعنی قبل این دوره فورهند کشکی می زدن. کسی شکی در پیشرفت تنیس نداره. ولی هنوز از بورگ به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در تاریخ - نه در عصر خودش - در زمینه فورهند یاد میشه. حالا تو بازیاشو ندیدی و میگی بورگ کانتیننتال و ... حقیقت تغییر نمی کنه. بیخود بحث فدررم وسط نکش. کلا یه جوری حرف می زنین انگار شما فقط بازی فدررو دیدین و بقیه تو باغ نیستن.. من که خودم گفتم به فدرر و سمپراس رای دادم... در مورد کیفیت هم مسلما مخالفم. البته سلیقه ای هست. در بعضی زمینه بله ، و در بعضی خیر. مثلا الان والی ارزش زیادی در تنیس نداره ، امتیاز ها بیشتر با ارور هست تا وینر و ... .
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: