نمایش پست تنها
قدیمی 08-13-2011, 02:23 PM   #6
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

بگم بی نظیر بگم فوق العاده بگم خیلی خیلی تمیز اخه چی بگم هرچی میگردم کلمه ای برای این بازی نواک پیدا نمیکنم وحشتناک بازی کرد با مونفیلز تو مونتریال ، مونفیلز نمیدونست باید چه کنه دیگه با این بازی که از نواک دیدم از دست اندی بیشتر عصبی شدم ، واقعا متاسفم برای اندی و راجر و رافا ، اندی و راجر که بی روحیه و کم انگیزن و رافا هم تو مونتریال من بازیشو ندیدم نمیدونم چی باید بگم تو سینسی هم مگر اینکه نواک بخواد یه استراحتی به خودش بده و یجوری بپیچونه که کسی به جز نواک قهرمان سینسی بشه
ولی با این اوضاع حتی 1 درصد احتمال نداره کسی جز نواک US Open رو ببره یعنی اگه اندی میخواد قهرمان شه باید طوری بازی کنه که تو عمرش بازی نکرده و فوق العاده با اعتماد به نفس و روحیه بالایی داشته باشه که یکم محاله ، راجر باید راجر استرالیا 2010 باشه و انگیزه خیلی بالاتری داشته باشه که اینم شانسش خیلی کمه و رافا باید مثل ویمبی و US پارسال سرو بزنه و از اون فورهند وحشتناکاش بزنه و بکهند بدون نقصی داشته باشه که اینم یکم شانسش پایینه
ولی بازم میگم امیدوارم Big Four رو در نیمه نهایی US Open ببینیم و راجر انگیزه سابقو داشته باشه و اندی نیز با یک پوینت روحیشو نبازه تا ماهم از بازی ها لذت ببریم در اخر هم باید بگم که پس از سال ها شکست و نومیدی و انتظار ........... این پوشر است که یو اس را میبرد به لطف پروردگار چه شعری گفتم
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: