Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مادرید 2014 اسپانیا
برنامه ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مادرید 2014 اسپانیا در روز دوشنبـه مورخ 15 اردیبهشت ماه سال 1393 به وقت ایران:
SCHEDULE — MONDAY, 5th of MAY, 2014
MANOLO SANTANA — From 1:30 PM IRDT
WTA: K Flipkens (BEL) vs. [2] N Li (CHN)i
WTA: E Bouchard (CAN) vs. [3] A Radwanska (POL)i
Not Before 5:45 PM IRDT
ATP: A Seppi (ITA) vs. F Verdasco (ESP)i
ATP: F Delbonis (ARG) vs. F Lopez (ESP)i
Not Before 10:30 PM IRDT
WTA: Y Meusburger (AUT) vs. [14] C Suarez Navarro (ESP)i
Not Before 12:30 AM (Tuesday) IRDT
ATP: [12] G Dimitrov (BUL) vs. [WC] P Carreno Busta (ESP)i
ARANTXA SANCHEZ VICARIO — From 1:30 PM IRDT
ATP: I Dodig (CRO) vs. [10] K Nishikori (JPN)i
ATP: [11] J-W Tsonga (FRA) vs. E Roger-Vasselin (FRA)i
Not Before 5:30 PM IRDT
WTA: [4] S Halep (ROU) vs. [Q] J Goerges (GER)i
WTA: [13] C Wozniacki (DEN) vs. E Makarova (RUS)i
ATP: [Q] S Giraldo (COL) vs. L Hewitt (AUS)i
STADIUM 3 — From 1:30 PM IRDT
ATP: [WC] M Copil (ROU) vs. M Granollers (ESP)i
ATP: [Q] T Gabashvili (RUS) vs. [9] J Isner (USA)i
ATP: [15] M Youzhny (RUS) vs. [Q] B Becker (GER)i
ATP: B Paire (FRA) vs. G Simon (FRA)i
WTA: E Svitolina (UKR) vs. [6] J Jankovic (SRB)i
PISTA 4 — From 1:30 PM IRDT
WTA: [WC] M Torro-Flor (ESP) vs. A Pavlyuchenkova (RUS)i
WTA: S Kuznetsova (RUS) vs. A Cornet (FRA)i
ATP: M Cilic (CRO)/L Dlouhy (CZE) vs. [PR] K Anderson (RSA)/J Melzer (AUT)i
WTA: [PR] C Garcia (FRA)/K Jans-Ignacik (POL) vs. S Kuznetsova (RUS)/S Stosur (AUS)i
PISTA 5 — From 1:30 PM IRDT
WTA: S Stosur (AUS) vs. [9] D Cibulkova (SVK)i
WTA: [Q] K Pliskova (CZE) vs. [15] S Lisicki (GER)i
ATP: [LL] M Matosevic (AUS) vs. P Kohlschreiber (GER)i
WTA: A Medina Garrigues (ESP)/Y Shvedova (KAZ) vs. D Hantuchova (SVK)/A Parra Santonja (ESP)i
PISTA 6 — From 1:30 PM IRDT
ATP: J Nieminen (FIN) vs. R Haase (NED)i
WTA: [WC] B Bencic (SUI)/M Kirilenko (RUS) vs. H Chan (TPE)/C Scheepers (RSA)i
ATP: [Q] D Thiem (AUT) vs. D Tursunov (RUS)i
ATP: [WC] A Ramos (ESP) vs. N Mahut (FRA)i
PISTA 7 — From 1:30 PM IRDT
WTA: S Zhang (CHN) vs. [WC] I Begu (ROU)i
WTA: [WC] A Petkovic (GER)/S Stephens (USA) vs. V King (USA)/J Zheng (CHN)i
WTA: [PR] V Lepchenko (USA)/V Uhlirova (CZE) vs. [WC] F Schiavone (ITA)/S Soler-Espinosa (ESP)i
WTA: I Begu (ROU)/O Kalashnikova (GEO) vs. K Koukalova (CZE)/M Niculescu (ROU)i
|