نمایش پست تنها
قدیمی 06-29-2016, 03:57 PM   #13
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza21re@yahoo.com نمایش پست ها
سلام.پاور جان ببخشید که دوباره مزاحم شدم.یه سوال داشتم.الان یه چند ماهی میشه که از گوشی اندرویدی نمیتونم بازی های تنیس از سایت بتمن استریم ببینم از کروم هم استفاده میکنم با فایرفاکسم تست کردم بازم ارور میده.میشه کمکم کنی.اخه من به کامپیوتر زیاد دسترسی ندارم.حتما باید از گوشیم بازی هارو ببینم.ضمنا با چیلتر شکنم بازم ارور میده.چه با ایرانسل چه با adsl.
درود بر شما

روی اندروید که تست کردم مثل اینکه Player سایت BatmanStream تغییر کرده و مثل گذشته پخش نمیکنه.

اما روی PlayStation PSP Vita که سیمکارت 3G هم میخوره، سایت CricFree راحت مسابقات رو نشون میده.

البته روی اندروید اگر از سایت BBC Sport با روشی که عرض شد استفاده بفرمایید، به راحتی میشه مسابقات رو آنلاین تماشا کرد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: