نمایش پست تنها
قدیمی 09-14-2015, 07:00 AM   #363
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

برخلاف نظر دوستان راج خیلی خوب بود اگر نتونست از اون همه فرصت برک پوینت استفاده کنه
برید نقش نواک را در این مسئله پیدا کنید جنگندگی و روحیه شکست ناپذیری نواک برای هر پوینت!
اشاره کردم امروز نواک در سرویس خیلی ضعیف بود اما برعکس ریترن فوق العاده ای داشت
و بارها سرویسهای مهارنشدنی راج را به خوبی برگردوند
دوستمون اشاره خوبی کرد
اتفاقا متس ویلاندر هم در پایان بازی گفت در مورد اون جمعیتی که انگار 80-90 درصد برد فدرر را میخواست
انگار که راج تو بازل بود و خط نگهدارها هم سوئیسی! خدا اموات داور را بیامرزه!
هر سرویس اول نواک که خراب میشد تماشاگرها هم ناجوانمردانه رو سرش خراب میشدند
و 100 درصد این مساله در آمار خرابی سرویس اول نواک موثر بود
در واقع نواک این گرند را از غار اژدها و دهان اژدها بیرون کشید
راج انصافا نسبت به پارسال و حتی ویمبلدون متحول شده و اگر همین فرم را حفظ کنه
در شانگهای پاریس و لندن مجددا برای نواک شاخ خواهد شد
و باز هم اگر بتونه همین فرم را حفظ کنه سال دیگه میتونه چالش جدی برای عنوان رنکینگ نواک باشه
با 2000 امتیازی که نواک از اینجا برداشت بنظرم رکورد امتیازات فصل و فاصله با نفر 2 را شکست
امروز رنکینگ آپدیت میشه فکر میکنم نواک به 16000 امتیاز نزدیک شده باشه و راج حدود 9700 امتیاز!

اضافه کنم امروز انصافا راج ست اول محو و نابود بود ولی ست دوم و سوم کاملا ترسناک شد و حقش هم یک ست بود
بنظرم راج و هوادارانش باید با واقعیات و وجود اسطوره و نابغه ای مثل نواک کنار بیان و به دستاوردهای ارزشمندی مثل سینسی و فینالهای یو اس ویمبی رم و صد البته هال دوبی و استانبول به چشم غنیمتی ارزشمند نگاه کنند
البته می دونم سخته شاید برای هر هوادار راج غیرقابل باور و سنگین باشه شکست در سه فینال گرند اسلم در 15 ماه اخیر توسط نواک ولی خوب دیگه جبر روزگاره
واقعا خستگیها و کم لطفیهای دوستان احساساتی و کم تجربه نسبت به من در این یک ماه اخیر برایم جبران شد
خوش باشید دوستان روز خوش

ویرایش توسط مسعود 289 : 09-14-2015 در ساعت 07:20 AM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: