نمایش پست تنها
قدیمی 06-12-2014, 01:13 PM   #1164
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sinakermany نمایش پست ها
بنظر شما من با عوض کردن زه و کشیدن تنشن پایین میتونم به راکتم پاور بدم و این منو در زدن ضربه راضی میکنه.من فکر میکنم با این راکتم نمیتونم پیشرفت کنم و در زدن ضربه راحت نیستم و نمیتونم اون طور که دلم میخواد شتاب وقدرت بگیره.و من با راکت هد اکسترمی 285 بچه ها توپ زدم و خیلی از اون راضیم و میتونم راحت توپ رو رد کنم با شتاب و قدرت مناسب.بنظرتون من زه راکتم رو عوض کنم یا راکتم رو .چند راکتم مناسب برای من بهم پیشنهاد کنید.بازی هم متوسط هست.لطفا چند راکت با ویژگی ها به من معرفی کنید.هد اکسترمی 300 پرو چطوره .لطفا راهنمایی کنید .
نقل قول:
نوشته اصلی توسط sinakermany نمایش پست ها
راستی راکت من مدل 2012 (همون رادیکال ام پی لانه زنبوری) است من 420 هزار تومن در سال 2012 خریدم راکتم تمیزه و فقط چند خراشیدگی کوچیک داره و مدل 2014 اون فکر کنم 695 یا 650 باشه چند بفروشم خوبه؟
سینا جان
فقط کسی که بازی شما رو دیده باشه می تونه در مورد اینکه چه راکتی برات مناسبه نظر بده. تاثیر زه و تنشن هم توی ضربه ها به مراتب کمتر از راکته و شاید با تغییر زه و راکت تغییر محسوسی توی ضربه هات نبینی.
این عکسی هم که گذاشتی عکس راکت خودته؟ چون اون راکت های Radical MP 2012 رنگشون نارنجیه نه زرد.

تو چند وقته که تنیس رو شروع کردی و هفته ای چند ساعت بازی می کنی؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: