نمایش پست تنها
قدیمی 06-01-2014, 11:30 AM   #1151
miladroozbeh
Senior Member

آواتار miladroozbeh

پستها: 137
سپاس: 228
در 43 پست 117 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael nadal- Maria sharapova
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

1.من ی بررسی دیگه کردم و دیدم راکت های ماری و جوکو رو طبق گفته خودت کنترلی هستند چون از سطح قدرت کمی برخوردارند اما من قبلا تستشون کردم و خیلی پاور تر هستند نسبت ب راکت شارا در صورتی ک راکت شارا سطح قدرتش medium هستش پس باید قدرتی تر باشه اما من فشار بیشتری وارد میکنم هنگام ضربه تا در مقابل راکت جوکو و ماری ک فشار کمی واسه ضربه لازم بود.
2.توی سایت ور هویس ی قسمت داره ک افراد راکت رو تست میکنن و با اینکه راکت فرر و جوکو power level & strung style &swing speed یکی هستش اما اون تست کننده ها راکت جوکو رو قدرتی تر دیدن.
3.راکت سرنا ویلیامز این 3 گزینش با راکت شاراپووا یکیه اما من وقتی راکت ویلیامز رو تست میکردم میدیدم ک خیلی قدرتی تر از راکت شاراپووا هستش.
4.در مثال من با راکت جوکو یا ماری اگه شدت فشارم ب توپ زیاد بود امکان داشت توپم بیرون بره اما با راکت شارا انگار هر بیشتر زور میزنی اصلا توپت را نمیره(منظورم اینه ک باید فشار زیادی نسبت ب این دو نوع راکت وارد کنی)در صورتی ک راکت شارا باید پاور تر باشه!!!!!!!!!!!
5.ی سوال ک زیاد ربطی ب این بحث نداره : فرض کن شخصی 5 سال با راکت بابولات بازی کرده با ی سبک بازی خاصی ک داره حالا اگه این شخص بخواهد مثلا راکت ویلسون استفاده کنه (با همون سبک بازی) از این ب بعد الزاما باید راکت ویلسونی رو انتخواب کنه ک مشخصاتش با راکت بابولات قبلیش یکی باشه یا اینکه لزومی نداره(اخه اکثر راکت هایی ک مشخصاتشونو دیدم روی کاغذ نزدیک بهم هستند ی جورایی اما در واقعیت مطمین نیسم.)
miladroozbeh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول