نمایش پست تنها
قدیمی 05-18-2014, 10:13 PM   #96
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم

در وهله نخست قهرمانی نوله رو بدوستداران این تنیسور تبریک میگم اونجوری که از قرائن پیداست نوله برتر بوده و تونسته با شایستگی قهرمان بشه.
داشتم چت باکسو مرور میکردم بحث زیادی راجبع رولند شده بود که اکثریت رای به برتری نوله میدادن دقیقا یادم سال پیشم ی همچین شرایطی پیش اومده بود و اکثریت رای به برتری نوله میدادن (قبول دارم امسال رافا ضعیف کار کرده سال پیش بهتر بوده) اما نتیجه خلاف تصورات دوستان بودش.
بقول دوستمون rafa که من کلا با پستای ایشون بخاطر اهانتاشون به راجر مشکل دارم اما به عقیدشون احترام میزارم حرف خوبی زد که بازی 3از 5 خیلی فرق میکنه منم با این دوست عزیز کاملا موافقم.
بهرحال توی گرند و پیروزی در 3ست نیازمند ثبات کامل هستش که وقتی دو بازیکن تاپ باهم بازی دارن معمولا هر دو دچار مشکل میشن رافا به همین راحتی رولندو از دست نمیده احتمالا امسالم بازی 5ست طول میکشه بازیشون اگه برسن فینال.
قرعه یکی از ارکان رسیدن به قهرمانی ولی با این حال بعید میدونم حداقل نوله به فینال نرسه رافا معمولا بازیای اول خوب شروع نمیکنه و هر لحظه احتمال حذفش هست اما جنگندگی بی نظیر رافا بهش اجازه نمیده شکستو قبول کنه.
اما بحث سوم که واسم ناراحت کنندست این که تا رافا راجر یا نوله خصوصا دوتای اولی بخاطر علاقه مندان بیشتری که دارن میبازن هیترا شروع میکنن به مسخره کردن طرف مقابل که این بدترین مشکل این تنیس تاکرز که کاریشم نمیشه کرد.
من منکر این نیستم شکست فردی که ازش خوشتون نمیاد خیلی خوشحال کنندست اما چه خوب که بیاین بحث فنی کنین دلیل پیروزی و شکستو بیان کنین نکه مسخره کنین فلان بازیکن مونبالینگ فلانی راند دو میبازه و و و ......
من کوچیک تمام شما عزیزان هم هستن اما چه خوبه کمی درک ازخودمون نشون بدیم و وقتی شخصی که بازیکن مورد علاقش باخته نمک رو زخمش نپاشیم.
بارها شده دوستان عزیزم رافایی اومدن و راجرو مسخره کردن اومدم جواب بدم بعد میگم خود راجریا هم اینکارو میکنن خب نمیشه حرف زد دیگه حق با هر دو.
امیدوارم این پست منو حمل بر بی ادبی ندونین من کوچیک تمام شما عزیزانم هستم یکماه دیگه هم سربازم دیگه هم نیستم مزاحم بشم چند سالمم بیشتر نیست تنیسو دنبال میکنم ارزوم این بود راجرو امسالم توی فینال ویمبلدون برای قهرمانی ببینم که قسمت نمیشه و اینکه راکتم دستم نگرفتم ولی قطعا بعد سربازیم میرم برای تفریح دنبال تنیس چون حس خوبی داره.
چه خوبه که بیشتر بهم احترام بزاریم و جلوی خشم خودمون رو بگیریم.
عذر میخوام سرتونو درد اوردم.
خوش باشین عزیزانم
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: