نمایش پست تنها
قدیمی 05-12-2014, 10:00 AM   #42
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج
پیش فرض پاسخ : آندره آغاسی: رافائل نادال اسپانیایی بزرگترین تنیس‌باز تاریخ است، نه راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsan. نمایش پست ها
سلام نیما جان
دقیقا میدونستم یکی از دوستان میاد و به این نکته اشاره میکنه
خدا باباتو بیامرزه...
اگه قرار باشه سمی و فینال واین چیزا رو روی آل کورت بودن حساب کنیم باز هم نمیتونیم نادال رو با فدرر قیاس کنیم و تفاوت خیلی فاحشه....
من منظورم مقایسه این 2تا بود...قبول دارم شاید یکم بد گفتم ولی منظورم این بود با وجود فدرر نمیتونیم به نادال بگیم آل کورت...
بعد یه چیز دیگه ، در همین سال هایی که شما اشاره کردین حظور در فینال ویمبی چی شد؟؟؟حظور در فینال 2006 و 7 رو عرض میکنم......نمیخواین بگین که چمن و خاک تو یه رنجن که!!!!!!!!!
بعد هم به نظر من اگه قرار باشه یه بازیکن تاپ دیگه به QF و SF تو هر سطحی نرسه که دیگه خیلی وضع خرابه...حالا بازم فینال....اینجوری سمپراس هم آل کورت

وبازم میگم بحثم مقایسه این دوتا از این نظر بود...اگه بد گفتم ببخشید...
حرف من اینکه نادال به وضوح به نسبت به اوایل دوران بازیش پیشرفت کرده روی هارد کورت ، نادال قبل از 2008 با نادال بعد از 2008 روی هارد کورت اصلا اصلا قابل مقایسه نیست ، در یو اس اپن که سطح مورد علاقش نیست در 3 دوره آخر که شرکت کرده ( 2012 مصدوم بود شرکت نکرد ) تو فینال بوده ، 2 دورش قهرمان شده ، در استرلیا از 2009 به بعد ، 3 بار اومده فینال ، در حالی که قبل از 2008 به سمی این مسابقات نمیتونست برسه ، این بگیم رافا آل کورت نیست برای قبل از 2008 منطقی تره تا بعدش .
نواک تا الان رولند نبرده ، میتونیم بگیم خاک باز خوبی نیست ؟ معلومه که نه ، نواک از بهتریناست تو خاک ، بیشترین کسی که تونسته رافا تو خاک به چالش بکشه تو این سالها همین نواک بوده .
در مورد چمن و ویمبی ، فاجعه های 2 سال گذشته بزاریم کنار ( که البته فدرر پارسال با حذفش باعث شگفتی شد ) رافا از 2006 تا 2011 هر سالی که شرکت کرد (2009 شرکت نکرد ) تا فینال اومد ، و نتیجش ، 2 قهرمانی بود .
در اینکه فدرر آل کورت تره ! شکی نیست ، ولی اینکه بگیم رافا در حال حاضر آل کورت نیست ، حرف دور از منطق .
موفق باشید .
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: