Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : نتایج مسابقات تنیس ATP Masters 1000 و WTA Premier Mandatory تورنمنت مادرید 2014 اسپانیا (Mutua Madrid Open)
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز چهارم » دور اصلی دیدارها
i2014 Mutua Madrid Open
WTA Premier Mandatory
ATP World Tour Masters 1000
Caja Mágica/Magic Box
Park Manzanares
Madrid, Spain
Date: May 3–11, 2014
Edition: 13th (ATP)/6th (WTA)i
Prize Money: €4,625,835/€4,625,835
Clay (Red Clay)/Outdoors
RESULTS — WEDNESDAY, 7th of MAY, 2014
Women's Singles — Second Round
i[3] Agnieszka Radwanska (POL) d. Svetlana Kuznetsova (RUS) 6–3, 4–6, 7–6(6)i
Roberta Vinci (ITA) d. [13] Caroline Wozniacki (DEN) 6–3, 6–3
i[Q] Caroline Garcia (FRA) d. Maria Kirilenko (RUS) W/O
Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) d. [6] Jelena Jankovic (SRB) 6–2, 5–7, 7–6(3)i
i[15] Sabine Lisicki (GER) d. [WC] Irina-Camelia Begu (ROU) 6–3, 6–4
i[4] Simona Halep (ROU) d. [WC] Lara Arruabarrena (ESP) 6–4, 6–4
i[1] Serena Williams (USA) d. Shuai Peng (CHN) 6–2, 6–3
i[14] Carla Suarez Navarro (ESP) d. Alison Riske (USA) 6–2, 6–4
Women's Doubles — Second Round
i[5] C Black/S Mirza (ZIM/IND) d. H Chan/C Scheepers (TPE/RSA) 6–4, 6–1
i[1] S Hsieh/S Peng (TPE/CHN) d. [WC] F Schiavone/S Soler-Espinosa (ITA/ESP) 6–4, 6–2
i[6] R Kops-Jones/A Spears (USA/USA) d. K Koukalova/M Niculescu (CZE/ROU) 6–4, 6–1
i[2] S Errani/R Vinci (ITA/ITA) d. S Kuznetsova/S Stosur (RUS/AUS) 6–3, 6–1
i[WC] G Muguruza/C Suarez Navarro (ESP/ESP) d. [4] K Peschke/K Srebotnik (CZE/SLO) 7–5, 6–2
Men's Singles — Second Round
i[1] R Nadal (ESP) d. J Monaco (ARG) 61 60
i[6] T Berdych (CZE) d. K Anderson (RSA) 61 64
i[7] A Murray (GBR) d. N Almagro (ESP) 61 16 64
i[9] J Isner (USA) d. [LL] M Matosevic (AUS) 76(9) 67(5) 75
i[Q] S Giraldo (COL) d. [11] J Tsonga (FRA) 64 63
i[12] G Dimitrov (BUL) d. [WC] M Copil (ROU) 46 63 76(7)i
F Lopez (ESP) d. [15] M Youzhny (RUS) 36 63 64
J Nieminen (FIN) d. [Q] I Sijsling (NED) 63 62
i*[LL] L Kubot (POL) d. G Simon (FRA) 75 26 64
E Gulbis (LAT) d. A Dolgopolov (UKR) 63 64
M Cilic (CRO) d. [Q] P Mathieu (FRA) 64 16 62
i*[LL] L Kubot (POL) *Replaced* [4] R Federer — Personal Reason
Men's Doubles — Second Round
i[4] D Marrero (ESP)/F Verdasco (ESP) d. T Berdych (CZE)/J Isner (USA) W/O (Isner: Back)i
i[PR] K Anderson (RSA)/J Melzer (AUT) d. [5] M LLODRA (FRA)/N Mahut (FRA) 63 63
i[6] D Nestor (CAN)/N Zimonjic (SRB) d. M Granollers (ESP)/M Lopez (ESP) 64 62
Men's Doubles — First Round
J Rojer (NED)/H Tecau (ROU) d. F Fognini (ITA)/S Gonzalez (MEX) 63 16 [10-7]i
M Fyrstenberg (POL)/M Matkowski (POL) d. J Murray (GBR)/J Peers (AUS) 26 63 [10-6]i
M Raonic (CAN)/A Seppi (ITA) d. E Butorac (USA)/R Klaasen (RSA) 76(7) 36 [12-10]i
|