Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمهپایانی گروه جهانی مسابقات تنیس فد کاپ 2014 و پلیآف گروه I و II جهانی
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری
و نفرات شرکت کننده در دور نیمهپایانی
گروه جهانی و پلیآف گروه جهانی و گروه جهانی II
مسابقات ملّی تنیس Fed Cup 2014 زنان جهان
WORLD GROUP SEMI-FINALS
نبردهای دور نیمهپایانی گروه جهانی
جمهوری چک × ایـــتــالــیــا
محل برگزاری: CEZ Arena, Ostrava, جمهوری چک
نوع سطح: هارد کورت – Novacrylic Ultracushion® – داخل استادیوم سرپوشیده
نوع توپ: Wilson Tour Davis Cup
اعضای تیم جمهوری چک
––––––––––––––––––
Petra Kvitova
Lucie Safarova
Klara Koukalova
Andrea Hlavackova
کاپیتان: Petr Pala
اعضای تیم ایتالیا
––––––––––––
Sara Errani
Roberta Vinci
Karin Knapp
Camila Giorgi
کاپیتان: Corrado Barazzutti
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
استرالیا × آلـمــان
محل برگزاری: Queensland Tennis Centre, Brisbane, استرالیا
نوع سطح: هارد کورت – Plexicushion – استادیوم روباز
نوع توپ: Wilson Australian Open
اعضای تیم استرالیا
––––––––––––––
Samantha Stosur
Casey Dellacqua
Ashleigh Barty
Storm Sanders
کاپیتان: Alicia Molik
اعضای تیم آلمان
–––––––––––––
Angelique Kerber
Andrea Petkovic
Julia Goerges
Anna-Lena Groenefeld
کاپیتان: Barbara Rittner
====================================
WORLD GROUP PLAY-OFFS
دور پلیآف گروه جهانی
رروسیه × آرژانتین
محل برگزاری: Adler Arena, Sochi, روسیه
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court
اعضای تیم روسیه
––––––––––––––
Ekaterina Makarova
Elena Vesnina
Valeria Solovyeva
Darya Kasatkina
کاپیتان: Anastasia Myskina
اعضای تیم آرژانتین
––––––––––––––
Paula Ormaechea
Maria Irigoyen
Victoria Bosio
Nadia Podoroska
کاپیتان: Maria-Jose Gaidano
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
کــانــادا × اسلوواکی
محل برگزاری: PEPS, Laval University, Quebec City, کانادا
نوع سطح: هارد کورت – Latex-ite – داخل استادیوم سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open Regular Duty
اعضای تیم کانادا
––––––––––––––
Eugenie Bouchard
Sharon Fichman
Aleksandra Wozniak
Gabriela Dabrowski
کاپیتان: Sylvain Bruneau
اعضای تیم اسلوواکی
––––––––––––––––
Magdalena Rybarikova
Jana Cepelova
Anna Karolina Schmiedlova
Michaela Honcova
کاپیتان: Matej Liptak
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
امـریـکـا × فرانسه
محل برگزاری: Chaifetz Arena, St. Louis, MO, امریکا
نوع سطح:هارد کورت – Latex-ite – داخل استادیوم سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open Regular Duty
اعضای تیم امریکا
–––––––––––––
Sloane Stephens
Madison Keys
Christina McHale
Lauren Davis
کاپیتان: Mary Joe Fernandez
اعضای تیم فرانسه
––––––––––––––
Alize Cornet
Caroline Garcia
Virginie Razzano
Kristina Mladenovic
کاپیتان: Amelie Mauresmo
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
اسپانیا × لهستان
محل برگزاری: Olympic Stadium, Barcelona, امریکا
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
اعضای تیم اسپانیا
––––––––––––––
Maria-Teresa Torro-Flor
Estrella Cabeza-Candela
Silvia Soler-Espinosa
Anabel Medina Garrigues
کاپیتان: Conchita Martinez
اعضای تیم لهستان
––––––––––––––
Agnieszka Radwanska
Urzula Radwanska
Paula Kania
Alicja Rosolska
کاپیتان: Tomasz Wiktorowski
====================================
WORLD GROUP II PLAY-OFFS
دور پلیآف گروه جهانی II
رومـانـی × صربستان
محل برگزاری: BNR Arenas, Bucharest, رومانی
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
نوع توپ: Wilson US Open
اعضای تیم رومانی
––––––––––––––
Simona Halep
Sorana Cirstea
Monica Niculescu
Irina-Camelia Begu
کاپیتان:Alina Cercel-Tecsor
اعضای تیم صربستان
––––––––––––––––
Ana Ivanovic
Bojana Jovanovski
Jovana Jaksic
Nina Stojanovic
کاپیتان:Dejan Vranes
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
هلند × ژاپن
محل برگزاری: Maaspoort Sports & Events, ’s-Hertogenbosch, هلند
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Max TP (KNLTB)i
اعضای تیم هلند
––––––––––––––
Kiki Bertens
Arantxa Rus
Richel Hogenkamp
Michaella Krajicek
کاپیتان: Paul Haarhuis
اعضای تیم ژاپن
––––––––––––
Kurumi Nara
Misaki Doi
Risa Ozaki
Shuko Aoyama
کاپیتان: Yuka Kaneko
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
سوئد × تایلند
محل برگزاری: Sparbanken Lidkoping Arena, Lidkoping, سوئد
نوع سطح: هارد کورت – Plexipave – داخل استادیوم سرپوشیده
نوع توپ: Tretorn Serie+i
اعضای تیم سوئد
–––––––––––––
Johanna Larsson
Sofia Arvidsson
Rebecca Peterson
Hilda Melander
کاپیتان: Lars-Anders Wahlgren
اعضای تیم تایلند
–––––––––––––
Luksika Kumkhum
Noppawan Lertcheewakarn
Tamarine Tanasugarn
Varatchaya Wongteanchai
کاپیتان: Priyakarn Salivorraroj
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
بـرزیـل × سوییس
محل برگزاری: Clube de Tenis Catanduva, Catanduva, برزیل
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
نوع توپ: Tretorn Serie+ control
اعضای تیم برزیل
––––––––––––––
Teliana Pereira
Laura Pigossi
Gabriela Ce
Paula Cristina Goncalves
کاپیتان: Carla Tiene
اعضای تیم سوییس
–––––––––––––––
Belinda Bencic
Viktorija Golubic
Timea Bacsinszky
Amra Sadikovic
کاپیتان: Heinz Guenthardt
|