نمایش پست تنها
قدیمی 04-14-2014, 09:34 AM   #167
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : کلوپ هواداران نوواک جوکوویچ؛ سونامی صربستانی دنیای تنیس

" سال پیش ، رولند گاروس بیشتر از همه چیز ذهن من رو مشغول کرده بود."

نواک جوکوویچ در ادامه صحبتهایش در کنفرانس خبری در مونته کارلو می گوید :

" این مسئله دائما ذهن من رو درگیر خودش کرده بود.درباره خوب یا بد بودن این موضوع صحبت نمی کنم ، و این بدین معنی نیست که امسال نمیخواهم این جام رو برنده شم .البته که تمام توانم رو برای بردنش بکار میبرم ، اما تنها وقتی که زمانش برسد.در حال حاضر تمرکزم را بر روی مونته کارلو ، مادرید و رم گذاشتم ، سه تورنمنت بزرگ خاک رس.این سه تورنمنت جائی هستند که میخواهم بهترین عملکرد را داشته باشم که بتونم با بهترین فرم و با اعتماد بنفس کامل در گرند اسلم فرانسه شرکت کنم. سال پیش کلی انرژی ، چه از لحاظ ذهنی ، چه احساسی و چه فیزیکی برای بردن رولند گاروس صرف کردم. این قضیه باعث شد نتونم در تورنمنتهای قبل از رولند گاروس یعنی مادرید و رم عملکرد خوبی داشته باشم. امسال نوعی دیگه از تفکر رو دارم. ما توی atp کلی تورنمنتهای مهم داریم .وقتی زمانش رسید در مورد رولند گاروس صحبت خواهیم کرد.در حال حاضر اعتماد بنفس خوبی بعد از بردن ایندین ولز و میامی دارم .اونها به موقع بدست اومدند ، چون امسال کمی شروع خوبی در ابتدای فصل نداشتم.بردن رافا و راجر در فینال این دو تورنمنت قطعا اعتماد بنفس من رو خیلی بالا میبره.امیدوارم که بتونم از این موضوع در ابتدای فصل خاک رس بهره ببرم. من 40 بار با رافا بازی کردم.این بزرگترین چالشم توی دوران حرفه ایم بوده.ما از یک نسل هستیم.هنوز زمان زیادی رو در پیش روی خود میبینیم.وقتی با رافا ، راجر ، و اندی بازی میکنم ، واقعا یک مبارزه بزرگه ، اما نبرد با رافا بزرگترین نبرد زندگی منه. نکته مثبت نبرد ما این است که این باعث میشود که سطح بازی خودمون رو ارتقا بدیم و باعث میشه درباره اینکه دفعه بعد باید چکاری رو بهتر انجام بدیم تا بازی بعد رو بازنده نشیم یا برنده شیم ، فکر می کنیم. چرخه بردی که بین او و من وجود دارد ، بدین معنی است که هر دوی ما هر روز در حال پیشرفت در بازیمان هستیم."

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: