نمایش پست تنها
قدیمی 04-05-2014, 05:57 PM   #637
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : .::. کلوب هواداران راجر فدرر; افسانه ی تکرار نشدنی .::.

1- بازی جالبی بود... هر چند نتیجه لذت بخش نبود اما پشیمون نشدم از اینکه بازی رو دیدم...دوبل همیشه این شرایط رو داره...تیم قراق «دوبل باز تر» بود...اونا «دوبل» بازی می کردن اما این ور سوییس کمتر تونست قواعد بازی دوبل رو رعایت کنه...تشکیل تیم استن و راجر در ایندین ولز به بهانه ی امادگی برای چنین شرایطی در دیویس بود، به همین دلیل من انتظار بازی بهتری رو داشتم...

2-در دوبل به نظر من چندعامل جدا از هماهنگی دو بازیکن خیلی در موفقیت تاثیر گذاره... یکی ریترن «کامل»...در دوبل ریترن کردن با توجه به شرایط خاصی که داره هم سخت تره و هم «تکنیکی تره»...خب مشخصا همه هم عقیده هستیم که ریترن راجر اگه بد ترین پارامتر بازیش نباشه، یکی از بدترین هاست.. اون ور هم استن نا امید کننده بود امروز...یاده ریترن های فینال استرالیا بعد از اون «تئاتر» نادال افتادم!!...عامل دیگه به نظرم تمرکز...تمرکز تو دوبل خیلی مهمه...باید اون قدر متمرکز باشی که مالک راکتت باشی...اگه قرار باشه راکت بلرزه، بازی رو از دست می دی...دوبل یعنی بازی رو نت و وقتی هم که می یایید رو نت دست نباید بلرزه...تمرکز تو نت پوینت حرف اول و می زنه... استن فاجعه بود امروز رو تور...فاجعه...راجر هم خیلی معمولی...و این برای پیروزی اصن کافی نیست...

3- دیشب هم با یکی از دوستان عزیز پیرامون وضعیت استن چند خطی حرف زدم...به نظرم خواب بعد از فتح اسلم داره بیش از حد طولانی می شه...کاملا قابل پیش بینی بود که استن کلا یه مدت بره برا خودش، اما دیگه داره طولانی می شه...فردا به نظرم وقتیه که استن باید نشون بده به جهانیان که استراحت تموم شده و زمان بازگشت فرا رسیده...خیلی خوشبینم به دیدار های فردا...استن اگه پاشه اون ور راجر «موقعیت سوزی» نخواهد کرد به نظرم...پاشو استن...پاشو...

4-شما رو نمی دونم اما برا من این دیویس خیلی مهمه...همه چی برا موفقیت آماده است و حیفه از دست بره...فرانسه اون ور اوضاعش داستان دار شده، ایتالیا هم داره می لرزه و در واقع فقط چک می مونه که تا فینال بهش برخورد نمی کنیم اگه بریم بالا...اگه بریم فینال به نظرم راجر و استن همچین فرصتی رو برا کشورشون از دست نمی دن...اما مهم اینه که بریم فینال...استن جان پاشو لطفا...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: