Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور یکچهارم پایانی گروه جهانی مسابقات ملی تنیس 2014 جام دیویس
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری
و نفرات شرکت کننده در دور یکچهارم پایانی
گروه جهانی و دیدارهای منطقهای مسابقات ملّی
تنیس جام Davis Cup 2014 مردان جهان
WORLD GROUP – QUARTER-FINALS
دیدارهای دور یکچهارم پایانی گروه جهانی
====================================
ژاپــــن× جمهوری چک
محل برگزاری: Ariake Coliseum, Tokyo, ژاپن
نوع سطح: هارد کورت – Decoturf – داخل سالن سرپوشیده
Court Pace Rating: Fast
نوع توپ: Srixon
اعضای تیم ژاپــن
–––––––––––––
Go Soeda
Tatsuma Ito
Taro Daniel
Yasutaka Uchiyama
کاپیتان: Minoru Ueda
اعضای تیم ج. چک
––––––––––––––
Radek Stepanek
Lukas Rosol
Jiri Vesely
کاپیتان: Jaroslav Navratil
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
فرانسه × آلمــان
محل برگزاری: Palais des Sports Jean Weille, Nancy, فرانسه
نوع سطح: هارد کورت – Greenset Grand Prix – داخل سالن سرپوشیده
Court Pace Rating: Medium-slow
نوع توپ: Babolat French Open
اعضای تیم فرانسه
–––––––––––––
Jo-Wilfried Tsonga
Julien Benneteau
Gael Monfils
Michael Llodra
کاپیتان: Arnaud Clement
اعضای تیم آلمان
–––––––––––––
Tobias Kamke
Peter Gojowczyk
Andre Begemann
Jan-Lennard Struff
کاپیتان: Carsten Arriens
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
ایتالیا × بریتانیا
محل برگزاری: Tennis Club Napoli, Naples, ایتالیا
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
نوع توپ: Wilson Australian Open
اعضای تیم ایتالیا
––––––––––––
Fabio Fognini
Andreas Seppi
Simone Bolelli
Paolo Lorenzi
کاپیتان: Corrado Barazzutti
اعضای تیم بریتانیا
––––––––––––––
Andy Murray
James Ward
Colin Fleming
Ross Hutchins
کاپیتان: Leon Smith
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
سوییس × قزاقستان
محل برگزاری: Palexpo, Geneva, سوییس
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – داخل سالن سرپوشیده
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Wilson Australian Open
اعضای تیم سوییس
––––––––––––––
Roger Federer
Stanislas Wawrinka
Henri Laaksonen
Michael Lammer
کاپیتان: Severin Luthi
اعضای تیم قزاقستان
–––––––––––––––––
Andrey Golubev
Mikhail Kukushkin
Evgeny Korolev
Aleksandr Nedovyesov
کاپیتان: Dias Doskarayev
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Europe/Africa Zone Group I
* گروه I منطقه اروپا/افریقا *
دور دوم
لهستان × کروواسی
محل برگزاری: Torwar Hall, Warsaw, لهستان
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace Synpave – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Head ATP
اعضای تیم لهستان
––––––––––––––––
Jerzy Janowicz
Michal Przysiezny
Mariusz Fyrstenberg
Marcin Matkowski
کاپیتان: Zeljko Krajan
اعضای تیم کروواسی
–––––––––––––––
Marin Cilic
Borna Coric
Marin Draganja
Mate Pavic
کاپیتان: Radoslaw Szymanik
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
اسلوونی × اسرائـیل
محل برگزاری: SRC Marina Portoroz, اسلوونی
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
نوع توپ: Wilson US Open
اعضای تیم اسلوونی
––––––––––––––––
Blaz Kavcic
Janez Semrajc
Blaz Rola
Grega Zemlja
کاپیتان: Blaz Trupej
اعضای تیم اسرائـیل
––––––––––––––
Dudi Sela
Amir Weintraub
Jonathan Erlich
Andy Ram
کاپیتان: Eyal Ran
====================================
Europe/Africa Zone Group II Play-Offs
* گروه II منطقه اروپا/آفریقا*
دور دوم
مراکش × قبرس
محل برگزاری: Complexe Sportif Al Amal, Casablanca, مراکش
نوع سطح:خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
نوع توپ:Head ATP
اعضای تیم مراکش
––––––––––––––
Lamine Ouahab
Hicham Khaddari
Mehdi Ziadi
Ayoub Chakrouni
کاپیتان: Mehdi Tahiri
اعضای تیم قبرس
–––––––––––––
Sergis Kyratzis
Petros Chrysochos
Constantinos Ioannides
Charalampos Kapogiannis
کاپیتان: Demetris Heredotou
====================================
Asia/Oceania Zone Group II
* گروه II منطقه آسیا/اقیانوسیه*
دور دوم
تایلند × کویت
محل برگزاری: The National Tennis Development Centre, Nonthaburi, تایلند
نوع سطح:هارد کورت – Plexipave – استادیوم روباز
نوع توپ:Wilson Australian Open
اعضای تیم کویت
––––––––––––
Abdulhameed Alshatti
Mohammad Ghareeb
Hassan Al Mousa
Ali Ghareeb
کاپیتان: Khaled Al Foudari
اعضای تیم تایلند
––––––––––––
Pruchya Isarow
Warit Sornbutnark
Nuttanon Kadchapanan
Wishaya Trongcharoenchaikul
کاپیتان: Draipetch Worasombat
ویرایش توسط PowerVu : 04-04-2014 در ساعت 02:42 PM
دلیل: Players' Names Revised
|