نمایش پست تنها
قدیمی 03-31-2014, 12:38 AM   #207
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

خوب ما یه پست فنی بزاریم ببینیم بلکه این درگیری ها یکمی کمتر شد!!!!!
اول از همه یه تبریک واسه نوواکی ها که خیلی خوب بازی کرد و واقعا شایسته این قهرمانی بود!!!!!!!!
نوواک یه مدت از سال 2012 و کل 2013 بازی خودشو گم کرد!!من یه بار هم این موردو نوشتم ولی یه عده از دوستانمون قبول نکردن!!!!!!ولی از وقتی بکر اومده هم سرویس نوواک رو بهتر کرده و هم یه تحول بزرگتر دیگه!!!!!
توی اپن استرالیا این مورد خیلی واضح بود.نحوه ی امتیازگیریش شده بود عین افرادی مثل فدرر و ماری لندلی!!!!ولی نوواک خیلی به این متد عادت نداشت و یه مدتی طول کشید که بتونه نتیجه بگیره!!!!
در مورد رافا هم باید اینو گفت که رافا بهترین فورهند رو داره ولی بعد سرویس!!اگه نادال نتونه سرویس خوب بزنه فورهند دیگه به دردش نمیخوره!!!!!رافا هم بعد از یو اس اپن ریتم شو گم کرده!مثل بازیش با نیشیکوری و دیمیتروف تو استرالیا!!!!!
نادال بعد یو اس اپن یه مشکل اساسی تو footwork پیدا کرده که دیگه بکهندای سال 2013 نمیتونه بزنه علتش هم اینکه بکهند رافا نیاز به قدم های درست و دقیقی داره و این جایگیری فورهندش هم شامل میشه!!!!!با این وضع برگشته به سال 2011!!!!
ولی من فکر می کنم رافا بازم استایل سرویسش رو عوض کنه چون خودش هم قبلا اینه گفته بود!!!!
slice آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی slice به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: