Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : نتایج Sony Open Tennis مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2014 امریکا
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز ششـم » دور اصلی
i2014 SONY Open Tennis
WTA Premier Mandatory
ATP World Tour Masters 1000
Tennis Center at Crandon Park
Key Biscayne, F.L., United States
March 17 — March 30, 2014
Edition: 30th (ATP) / 30th (WTA)i
i$5,427,105/$5,649,405
Hard (Laykold)/Outdoors
Results — Sunday, March 23rd, 2014
Women's Singles — Third Round
i(2) Li Na (CHN) d. Madison Keys (USA) 76(3) 63
i(3) Agnieszka Radwanska (POL) d. (32) Elena Vesnina (RUS) 75 63
i(10) Dominika Cibulkova (SVK) d. (22) Alizé Cornet (FRA) 76(6) 64
i(11) Caroline Wozniacki (DEN) d. (17) Sloane Stephens (USA) 61 60
i(15) Carla Suárez Navarro (ESP) d. (24) Kaia Kanepi (EST) 62 61
i(29) Venus Williams (USA) d. (WC) Casey Dellacqua (AUS) 64 57 64
Elina Svitolina (UKR) d. Barbora Zahlavova Strycova (CZE) 46 64 61
Varvara Lepchenko (USA) d. Ajla Tomljanovic (CRO) 64 67(4) 76(2)i
Women's Doubles — Second Round
i(8) Kops-Jones/Spears (USA/USA) d. King/Zheng (CHN) 36 75 [10-6]i
Kudryavtseva/Rodionova (RUS/AUS) d. Niculescu/Zakopalova (ROU/CZE) 63 75
i(WC) Muguruza/Suárez Navarro (ESP/ESP) d. Husarova/Melzer (SVK/CZE) 62 60
Men's Singles — Third Round
i[4] D Ferrer (ESP) d. [31] A Seppi (ITA) 63 62
i[5] R Federer (SUI) d. [Q] T de Bakker (NED) 63 63
i[6] A Murray (GBR) d. [32] F Lopez (ESP) 64 61
i[9] R Gasquet (FRA) d. [17] K Anderson (RSA) 63 64
i[11] J Tsonga (FRA) d. [WC] M Baghdatis (CYP) 46 76(6) 75
i[20] K Nishikori (JPN) d. [15] G Dimitrov (BUL) 76(1) 75
i[16] T Robredo (ESP) d. J Benneteau (FRA) 63 64
Men's Doubles — Second Round
i[5] D Marrero (ESP)/F Verdasco (ESP) d. L Kubot (POL)/R Lindstedt (SWE) 76(2) 76(8)i
J Cabal (COL)/R Farah (COL) d. [7] R Bopanna (IND)/A Qureshi (PAK) 62 64
i[8] M LLODRA (FRA)/N Mahut (FRA) d. L Rosol (CZE)/H Zeballos (ARG) 63 60
i[WC] R Harrison (USA)/J Sock (USA) d. E Butorac (USA)/R Klaasen (RSA) 46 76(4) [10-6]i
|