نمایش پست تنها
قدیمی 03-21-2014, 04:03 PM   #43
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedfxfx نمایش پست ها
شما دوست عزیز با همه بحث داری دلیلشم فقط یک چیزه اینکه خیلی به خودتون مغرورین
همه چیز را همه کس دانند
شما تو صحبتهاتون به شدت هر بار اصرار بر خلاقیت و فهم بالای تنیس دارید
بسیار خوب شاید از من نوعی بیشتر بدونید ولی دلیل نمیشه همه دنیا رو زیر سوال ببرید
امیدوارم مجدد ناراحت نشید منظور کلی بنده اینه که اینجا فرصتی برای دوستی و تبادل نظرات هست بهتره این همه متعصبانه با موضوعات برخورد نکنیم
نه ما پیغمبریم و نه این بازیکنان که ما دوستشون داریم خدا...
سعی کنیم یکم معقول تر باشیم
موفق باشید
دوست عزيز,بنده با همه بحث نكردم بجز خود شما و اون اقا.شما ميگي من با همه بحث كردم,شما 2 نفر همه ايد؟!

در ضمن هر دوي شما اغاز كننده بحث بوديد و بي احترامي كرديد(ايشو ن در چندين نوبت و شما هم يك بار)بنده به هيچ عنوان ادم مغروري نيستم,و اين رو كساني كه با بنده در ارتباط هستند تصديق مي كنند.و بنده حتي اگر فردي پستي حاوي اطلاعات غلط درج كند,ان را بيان يا ياد اوري نمي كنم.

اگر پست شما را كه حاوي اطلاعات غلط بود,ياد اوري كردم,به دليل اين بود كه شما بدون هيچ دليل خاصي و صرفا جهت دفاع كور كورانه از بازيكن مورد علاقه خود به بنده بي احترامي كردي.و چون ان پست را در مورد من زده بودي و حاوي اطلاعات غلط بود(در اقدامي عجيب گفته بودي راجر فدرر در سال 2005 نواك جوکویچ را نابغه توصيف كرد!!)من انرا ياد اوري كردم.

يا زماني كه مطالب انگليسي بنده رو كپي پيست كردي(مدام هم در مورد پست هاي انگليسي غر مي زدي,به هر حال براي شما كه بد نشد كه مطالب رو ترجمه و كپي پيست كني تو پست هات)مي گفتم از خلاقيت خودت استفاده كن به هر حال من نمي خواستم غرور شما رو خدشه دار كنم اما زماني كه بي دليل بي احترامي كردي من مجبور شدم اون 2 نكته رو ياداوري كنم و فكر مي كنم شما هنوز از اون موضوع ناراحتي كه من مچتو گرفتم.

به هر حال سعي كن خودتو به مظلوم نمايي نزني(همين بازيكني رو كه ميگي پيغمبر نيست به خاطرش كور كورانه به من بي احترامي كردي) و به جاي اين كار ها اشتباهات رو بپذير كه اول شما با بي احترامي به من بي مورد به اين بحث ها دامن زدي و اتيشش دامن خودت گرفت به هر حال همون طوري كه از قديم گفته اند :خود كرده را تدبير نيست...

هر چند كه اطمينان دارم شما با يك پست ديگه با فرا فكني و مغلطه بر مي گردي اما اميدوارم ديگه اين بحث بيهوده رو ادامه نديم و به مباحث گوناگون تنيس بپردازيم.

ویرایش توسط swiss express : 03-21-2014 در ساعت 05:23 PM
swiss express آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: