نمایش پست تنها
قدیمی 03-16-2014, 10:58 AM   #120
Mehdi.A
Novak's Fan

آواتار Mehdi.A

پستها: 114
سپاس: 183
در 112 پست 803 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bahrami| Becker| Cash| Henman| Ferrero| Nalbandian| Philippoussis| Robredo| Fish| Roddick| Baghdatis| Söderling| Tsonga| Isner| Almagro| Verdasco| Gulbis| Djokovic| Monfils| Seppi| Fognini| Querrey| Kokkinakis| Thiem| Ćorić| Sock| Bryans| Seles| Azarenka| Vekić| Italy in Davis cup & Fed cup
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات ایندین ولز 2014

خب آدمی به امید زندست و ما هم فقط امیدوار به این می نشینیم که نواک یه شگفتی خلق کنه. خلاصه بازی رو که الآن دیدم نسبت به تورنومنت های بعدی هم نا امید شدم . الان بیشتر دوست دارم درباره قهرمانی دوبل برایان ها صحبت کنم. با این قهرمانی اونها توی تک تک مسترزها و گرند اسلمهایی که شرکت کردند (غیر از شانگهای) حداقل دو بار قهرمان شدند. واقعا تنیس دوبل با دیدن اونها دیدنیه. در بخش زنان هم فلاویا پنتا دختر یا به عبارت صحیح تر مادر بزرگ شایسته ایتالیایی به فینال رسیده. پنتا رو از پارسال خیلی دوستش داشتم. توی فد کاپ می نشست کنار شیاوونه و تا سر حد مرگ ایتالیا رو تشویق می کرندد. غیر از بازی با امریکا هم هیچ جا بهش فرصت مناسبی برای عرض اندام نرسید. توی دوبل کم افتخار نداره اما در سینگل این اولین فینال مهمش هست. حریف های قوی تر از خودش رو تا فینال برده و خب اگر قهرمان بشه دیگه خیلی کار بزرگی کرده.
Mehdi.A آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdi.A به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: