نمایش پست تنها
قدیمی 02-18-2014, 11:36 AM   #162
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : کلوپ هواداران نوواک جوکوویچ؛ سونامی صربستانی دنیای تنیس

بزرگان درباره نواک جوکوویچ می گویند :

جان مک انرو (تنیسور بازنشسته امریکائی و برنده هفت گرند اسلم): این روزها بیشتر از قبل مبارزه میکنه ، ورزشکار بهتری شده و در زمین بهتر خودش رو نشون میده ، اینطور بگم که رکوردهای او از من هم حتی بهتره .این واقعا شگفت انگیزه که می بینیم او چه کارهای انجام داده و چقدر با اعتماد به نفس بازی میکنه.

دیگو مارادونا : باعث افتخارمه که با یک مرد بزرگ و برجسته مثل او دیدار داشتم.او یکی از بهترین ورزشکارانه.

مردی فیش(تنیسور امریکائی دارای مدال نقره المپیک 2004) : من با همه بازیکنان بزرگ بازی کردم ، اما بازی کردن با نواک از همه سخت تر بود ، چون او ضعف خاصی نداره.وقتی با او بازی میکنید ، جای خاصی نیست که بتونید توپ رو اونجا بزنید و او نتونه بگیره و بر طبق نتایجی که او میگیره ، فشار زیادی روی خودتون حس می کنید.

پائول آناکون( مربی سابق راجر فدرر و پیت سمپراس، اهل امریکا) : نواک ضربات فوق العاده ای نسبت به بقیه اونم وقتی که در حالت دفاعی هست به توپ میزنه و به همین دلیله که بازی کردن با او خیلی سخته.

رافائل نادال : همه میدونند که او چقدر کارش عالیه و چقدر میتونه خوب باشه ، اما او مثل چند سال قبل بازی میکنه. در حال حاضر او داره برنده میشه و با این قهرمانیها ، اعتماد به نفس او هر لحظه داره بیشتر و بیشتر میشه.

اندی ماری : به نظر من سبک بازی او خیلی تغییر نکرده.از نظر من او همیشه توانائی انجام یک بازی خوب رو داشته. فقط داره این روزها ، در همه بازیها عملکرد خوبی نشون میده.

تاد مارتین (تنیسور بازنشسته امریکائی که در دو گرند اسلم فینالیست بوده): فکر میکنم جوکوویچ یک انسان خیلی باهوشه.وقتی با او صحبت می کنید میتونید بگید که او خیلی خوب درباره هر موضوعی صحبت میکنه ، چه درباره تنیس ، چه مسائل جهانی و چه مسائل اجتماعی.

جیم کوریر(تنیسور بازنشسته امریکائی و برنده 4 گرند اسلم) : جوکوویچ یک بازیکن کامله.او هم از لحاظ دفاعی و هم از لحاظ هجومی یک بازیکن فوق العاده است.او میتونه از هر نقطه ای از زمین به شما آسیب برسونه.

خوان مارتین دل پوترو : او انسان فوق العاده ایه.ما رابطه خیلی خوبی با هم داریم.او شایسته قرار گرفتن در جایگاه بهترین تنیسوره.

پیت سمپراس (تنیسور بازنسته آمریکائی و برنده 14 گرند اسلم): تا بحال بازیکنی از نظر انعطاف بدنی مثل او ندیدم .از هر نظر بازیکن خوبیه. او همچنین یک انسان متواضعه.

عکس : نواک جوکوویچ و دیگو مارادونا در آغوش هم.

(گردآوری و ترجمه توسط مهدی عزیز)

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: