Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نخست مسابقات تیمی تنیس 2014 دیویس کاپ
وضعیت نتیجهگیری تیمها پس از برگزاری « روز سوم و پایانی » دور یکم
RESULTS — SUNDAY, 2 FEBRUARY, 2014
WORLD GROUP FIRST ROUND
CZECH REPUBLIC *Defeated* NETHERLANDS 3-2
Venue: CEZ Arena, Ostrava, CZE (Hard — Indoors)i
Tomas Berdych (CZE) d. Thiemo de Bakker (NED) 61 64 63
Igor Sijsling (NED) d. Lukas Rosol (CZE) 63 63
JAPAN *Defeated* CANADA 4-1
Venue: Ariake Coliseum, Tokyo, JPN (Hard — Indoors)i
Kei Nishikori (JPN) d. Frank Dancevic (CAN) 62 10 Ret'd (Abdominal Strain)i
Go Soeda (JPN) d. Peter Polansky (CAN) 61 64
GERMANY *Defeated* SPAIN 4-1
Venue: Fraport Arena, Frankfurt, GER (Hard — Indoors)i
Feliciano Lopez (ESP) d. Philipp Kohlschreiber (GER) W/O
Daniel Brands (GER) d. Roberto Bautista Agut (ESP) 76(5) 64
FRANCE *Defeated* AUSTRALIA 5-0
Venue: Vendéspace, La Roche sur Yon, FRA (Clay — Indoors)i
Julien Benneteau (FRA) d. Thanasi Kokkinakis (AUS) 64 61
Gael Monfils (FRA) d. Nick Kyrgios (AUS) 76(5) 64
GREAT BRITAIN *Defeated* USA 3-1
Venue: Petco Park, San Diego, CA, USA (Clay — Outdoors)i
Andy Murray (GBR) d. Sam Querrey (USA) 76(5) 67(3) 61 63
Donald Young (USA) vs. James Ward (GBR) Not Played: Dead Rubber
ITALY *Defeated* ARGENTINA 3-1
Venue: Patinodromo Municipal “Adalberto Lugea”, Mar del Plata, ARG (Clay — Outdoors)i
Fabio Fognini (ITA) d. Carlos Berlocq (ARG) 76(5) 46 61 64
Juan Monaco (ARG) vs. Andreas Seppi (ITA) Not Played: Dead Rubber
KAZAKHSTAN *Defeated* BELGIUM 3-2
Venue: National Tennis Centre, Astana, KAZ (Hard — Indoors)i
David Goffin (BEL) d. Mikhail Kukushkin (KAZ) 46 63 36 64 60
Andrey Golubev (KAZ) d. Ruben Bemelmans (BEL) 62 63 61
SWITZERLAND *Defeated* SERBIA 3-2
Venue: Spens Sport Centre, Novi Sad, SRB (Hard — Indoors)i
Dusan Lajovic (SRB) d. Michael Lammer (SUI) 63 36 64
Filip Krajinovic (SRB) d. Marco Chiudinelli (SUI) 64 64
AMERICAS ZONE GROUP I
ECUADOR *Defeated* VENEZUELA 3-2
Venue: Francisco Segura Cano, Guayaquil, ECU (Clay — Outdoors)i
Emilio Gomez (ECU) d. David Souto (VEN) 61 61 61
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Gonzalo Escobar (ECU) 57 64 62
DOMINICAN REPUBLIC *Defeated* URUGUAY 4-0
Venue: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo, DOM (Hard — Outdoors)i
Jose Olivares (DOM) d. Rodrigo Senattore (URU) 57 61 75
William Kirkman (DOM) vs. Santiago Maresca (URU) 2-2 Match Abandoned Due to Rain
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I
CHINA, P.R. *Defeated* NEW ZEALAND 3-1 (Tie Played 27-29 January)i
Venue: Tianjin Tennis Centre, Tianjin, CHN (Hard — Indoors)i
Wu Di (CHN) d. Michael Venus (NZL) 36 76(4) 62 16 63
Zhang Ze (CHN) d. Jose Statham (NZL) 67(5) 63 64 64
Marcus Daniell/Michael Venus (NZL) d. Gong Mao-Xin/Li Zhe (CHN) 63 76(3) 75
Wu Di (CHN) d. Jose Statham (NZL) 67(5) 67(1) 63 75 64
Zhang Ze (CHN) vs. Michael Venus (NZL) Not Played: Dead Rubber
INDIA *Defeated* CHINESE TAIPEI 5-0
Venue: ITC Tennis Stadium, Indore, IND (Hard — Outdoors)i
Saketh Myneni (IND) d. Yang Tsung-Hua (TPE) 61 64
Yuki Bhambri (IND) d. Peng Hsien-Yin (TPE) 75 60
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I
POLAND *Defeated* RUSSIA 3-2
Venue: Olympic Stadium, Moscow, RUS (Hard — Indoors)i
Jerzy Janowicz (POL) d. Dmitry Tursunov (RUS) 63 75 76(3)i
Teymuriaz Gabashvili (RUS) d. Michal Przysiezny (POL) 75 75
SLOVENIA *Defeated* PORTUGAL 3-2
Venue: Teniski Klub Triglav Kranj, Kranj, SLO (Hard — Indoors)i
Blaz Kavcic (SLO) d. Joao Sousa (POR) 75 75 62
Frederico Silva (POR) d. Mike Urbanija (SLO) 46 4-3 Ret'd
UKRAINE *Defeated* ROMANIA 3-1
Venue: Megaron Tennis Club, Dnipropetrovsk, UKR (Hard — Indoors)i
Sergiy Stakhovsky (UKR) d. Victor Hanescu (ROU) 36 63 62 63
Iliya Marchenko (UKR) vs. Adrian Ungur (ROU) Not Played: Dead Rubber
SLOVAK REPUBLIC *Defeated* LATVIA 5-0
Venue: Aegon Arena, National Tennis Centre, Bratislava, SVK (Hard — Indoors)i
Andrej Martin (SVK) d. Janis Podzus (LAT) 64 67(5) 63
Martin Klizan (SVK) d. Arturs Lazdins (LAT) 63 63
AMERICAS ZONE GROUP II
BARBADOS *Defeated* CHILE 3-2
Venue: National Tennis Centre, Bridgetown, BAR (Hard — Outdoors)i
Darian King (BAR) d. Gonzalo Lama (CHI) 62 64 63
Jorge Aguilar (CHI) d. Russell Moseley (BAR) 61 62
EL SALVADOR *Defeated* PARAGUAY 3-2
Venue: Club Internacional de Tenis — Estadio Victor Pecci, Asuncion, PAR (Clay — Outdoors)i
Juan Carlos Ramirez (PAR) d. Sebastian Quiroz (ESA) 60 60
Juan Borba (PAR) d. Salvador Bolanos (ESA) 62 60
PERU *Defeated* BOLIVIA 3-2
Venue: Club de Tenis Trinidad, Trinidad, BOL (Clay — Outdoors)i
Hugo Dellien/Federico Zeballos (BOL) d. Duilio Beretta/Sergio Galdos (PER) 76(4) 75 64
Mauricio Echazu (PER) d. Hugo Dellien (BOL) 76(4) 62 63
Sergio Galdos (PER) vs. Federico Zeballos (BOL) 61 46 61 63 16i
MEXICO *Defeated* GUATEMALA 3-2
Venue: Federacion Nacional de Tenis de Campo, Guatemala City, GUA (Hard — Outdoors)i
Christopher Diaz-Figueroa (GUA) d. Miguel-Angel Reyes-Varela (MEX) 75 76(9) 61
Miguel Gallardo-Valles (MEX) d. Luciano Ramazzini (GUA) 61 60 61
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II
PHILIPPINES *Defeated* SRI LANKA 3-1
Venue: Sri Lanka Tennis Association Courts, Colombo, SRI (Hard — Outdoors)i
Treat Huey (PHI) d. Harshana Godamanna (SRI) 26 64 64 64
Dineshkanthan Thangarajah (SRI) vs. Patrick-John Tierro (PHI) Not Played: Dead Rubber
KUWAIT *Defeated* INDONESIA 3-2
Venue: Kuwait Tennis Federation Center, Mishref, KUW (Hard — Outdoors)i
Abdullah Maqdas (KUW) d. David Agung Susanto (INA) 64 64 61
Aditya Hari Sasongko (INA) d. Abdulhameed Alshatti (KUW) 62 61
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II
SOUTH AFRICA *Defeated* MONACO 3-2
Venue: Irene Country Club, Centurion, RSA (Hard — Outdoors)i
Rik de Voest (RSA) d. Benjamin Balleret (MON) 76(2) 62 63
Romain Arneodo (MON) d. Nikala Scholtz (RSA) 75 ret.
LITHUANIA *Defeated* NORWAY 5-0
Venue: Oslo Tennis Arena, Oslo, NOR (Hard — Indoors)i
Lukas Mugevicius (LTU) d. Joachim Bjerke (NOR) 31 Ret'd (Back Injury)i
Mantas Bugailiskis (LTU) d. Viktor Durasovic (NOR) 76(4) 46 63
FINLAND *Defeated* BULGARIA 3-2
Venue: Tali Tennis Center, Helsinki, FIN (Hard — Indoors)i
Jarkko Nieminen (FIN) d. Dimitar Kutrovsky (BUL) 46 61 26 64 63
Tihomir Grozdanov (BUL) d. Herkko Pollanen (FIN) 67(3) 62 63
BOSNIA/HERZEGOVINA *Defeated* GREECE 3-1
Venue: Mojmilo Sports Hall, Sarajevo, BIH (Carpet — Indoors)i
Damir Dzumhur (BIH) d. Alexandros Jakupovic (GRE) 46 36 62 63 64
Mirza Basic (BIH) vs. Markos Kalovelonis (GRE) Not Played: Dead Rubber
BELARUS *Defeated* IRELAND 4-1
Venue: Republic Olympic Training Center for Tennis, Minsk, BLR (Hard — Indoors)i
Egor Gerasimov (BLR) d. Daniel Glancy (IRL) 63 63
John Morrissey (IRL) d. Dzmitry Zhyrmont (BLR) W/O
MOLDOVA *Defeated* EGYPT 4-1
Venue: Manejul de Atletica Usoara, Chisnau, MDA (Hard — Indoors)i
Radu Albot (MDA) d. Mohamed Safwat (EGY) 26 63 64 64
Maxim Dubarenco (MDA) d. Sherif Sabry (EGY) 67(6) 64 64
LUXEMBOURG *Defeated* MOROCCO 3-2
Venue: Club Union Sportive des Cheminots du Maroc, Rabat, MAR (Clay — Outdoors)i
Gilles Muller/Mike Scheidweiler (LUX) d. Yassine Idmbarek/Younes Rachidi (MAR) 64 64 62
Gilles Muller (LUX) d. Hicham Khaddari (MAR) 64 62 63
Younes Rachidi (MAR) d. Christophe Tholl (LUX) 62 75
DENMARK *Defeated* CYPRUS 4-1
Venue: Hørsholm-Rungsted Tennisklub, Copenhagen, DEN (Hard — Indoors)i
Mikael Torpegaard (DEN) d. Sergis Kyratzis (CYP) 64 60
Petros Chrysochos (CYP) d. Martin Pedersen (DEN) 63 64
پس از انجام دور نخست مسابقات دیویس کاپ در سال 2014 و مشخص شدن تیمهای صعود کننده، در دور یکچهارم پایانی گروه جهانی؛ ژاپن میزبان جمهوری چک خواهد بود. فرانسه از آلمان پذیرایی خواهد کرد. بریتانیا در خاک ایتالیا مسابقه خواهد داد و سوییس نیز میزبان قزاقستان خواهد بود.
تیمهای بازنده آرژانتین، استرالیا، بلژیک، کانادا، هلند، صربستان، اسپانیا و امریکا در دور Play-Off گروه جهانی بین روزهای 12-14 سپتامبر به مصاف هشت تیم صعود کننده از سه گروه (I) منطقهای از قارههای مختلف خواهند رفت.
|