Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : نتایج مسابقات تنیس گرند اسلم (ITF) تورنمنت آزاد استرالیا 2014 (Australian Open)
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوازدهـم » دور اصلی
i2014 Australian Open
GRAND SLAM (ITF)i
January 13 – January 26, 2014
Edition: 102nd
Melbourne Park
Melbourne, Victoria, Australia
Total Prize: $33,000,000
i$X,000,000/A$ 16,000,000
Hard (Plexicushion)/Outdoors
Australian Open 2014 — Day Twelve
RESULTS — FRIDAY, 24 JANUARY, 2014
Women's Doubles — Final
S Errani (ITA)/R Vinci (ITA)[1] d. E Makarova (RUS)/E Vesnina (RUS)[3] 6-4 3-6 7-5
Men's Singles — Semi-Finals
i[1] Rafael Nadal (ESP) d. [6] Roger Federer (SUI) 76(4) 63 63
Mixed Doubles — Semi-Finals
S Mirza (IND)/H Tecau (ROU)[6] d. J Gajdosova (AUS)/M Ebden (AUS) 2-6 6-3 [10-2]i
K Mladenovic (FRA)/D Nestor (CAN) d. J Zheng (CHN)/S Lipsky (USA) 6-3 6-1
Junior Girls' Singles — Semi-Finals
E Kulichkova (RUS)[4] d. Z Sun (CHN)[7] 64 75
J Fett (CRO) d. K Birrell (AUS) 60 64
Junior Boys' Singles — Semi-Finals
A Zverev (GER)[1] d. B Mousley (AUS) 64 16 61
S Kozlov (USA)[2] d. Q Halys (FRA)[7] 26 76(3) 63
Junior Girls' Doubles — Final
A Kalinina (UKR)/E Kulichkova (RUS)[1] d. K Boulter (GBR)/I Jorovic (SRB)[2] 64 62
Junior Boys' Doubles — Final
L Miedler (AUT)/B Mousley (AUS)[5] d. Q Halys (FRA)/J Tatlot (FRA)[3] 64 63
Women's Wheelchair Doubles — Final
Y Kamiji (JPN)/J Whiley (GBR)[1] d. M Buis (NED)/J Griffioen (NED)[2] 62 67(3) 62
Men's Wheelchair Doubles — Final
S Houdet (FRA)/S Kunieda (JPN)[1] d. G Reid (GBR)/M Scheffers (NED)[2] 63 63
Quad Wheelchair Singles
A Lapthorne (GBR) d. D Wagner (USA)[1] 75 75
L Sithole (RSA)[2] d. D Alcott (AUS) 26 62 86
Legends' Doubles T Woodbridge (AUS)/M Woodforde (AUS) d. J Bjorkman (SWE)/T Enqvist (SWE) 46 62 [13-11]i
|