Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دهـم » دور اصلی
i2014 Australian Open
GRAND SLAM (ITF)i
January 13 – January 26, 2014
Edition: 102nd
Melbourne Park
Melbourne, Victoria, Australia
Total Prize: $33,000,000
i$X,000,000/A$ 16,000,000
Hard (Plexicushion)/Outdoors
Australian Open 2014 — Day Ten
RESULTS — WEDNESDAY, 22 JANUARY, 2014
Women's Singles — Quarter-Finals
A Radwanska (POL)[5] d. V Azarenka (BLR)[2] 61 57 60
D Cibulkova (SVK)[20] d. S Halep (ROU)[11] 63 60
Women's Doubles — Semi-Finals
S Errani (ITA)[1]/R Vinci (ITA)[1] d. K Peschke (CZE)[4]/K Srebotnik (SLO)[4] 61 64
E Makarova (RUS)[3]/E Vesnina (RUS)[3] d. R Kops-Jones (USA)[8]/A Spears (USA)[8] 75 36 63
Men's Singles — Quarter-Finals
i[1] Rafael Nadal (ESP) d. [22] Grigor Dimitrov (BUL) 36 76(3) 76(7) 62
i[6] Roger Federer (SUI) d. [4] Andy Murray (GBR) 63 64 67(6) 63
Men's Doubles — Quarter-Finals
i[13] Michael LLODRA (FRA)/Nicolas Mahut (FRA) d. [5] Leander Paes (IND)/Radek Stepanek (CZE) 62 76(4)i
i[14] Lukasz Kubot (POL)/Robert Lindstedt (SWE) d. Max Mirnyi (BLR)/Mikhail Youzhny (RUS) 64 57 62
Mixed Doubles — Quarter-Finals
J Gajdosova (AUS)/M Ebden (AUS) d. K Srebotnik (SLO)[2]/R Bopanna (IND)[2] 75 63
J Zheng (CHN)/S Lipsky (USA) d. A Medina Garrigues (ESP)[5]/B Soares (BRA)[5] 36 63 10-7
Legends' Doubles
T Woodbridge (AUS)/M Woodforde (AUS) d. P Cash (AUS)/M Wilander (SWE) 63 16 10-3
J Bjorkman (SWE)/T Enqvist (SWE) d. W Ferreira (RSA)/G Ivanisevic (CRO) 46 63 10-8
Women's Legends' Doubles
M Hingis (SUI)/M Navratilova (USA) d. T Austin (USA)/M Fernandez (USA) 63 63
N Bradtke (AUS)/R Stubbs (AUS) d. I Majoli (CRO)/B Schett (AUT) 63 36 10-7
Women's Wheelchair Singles — Quarter-Finals
S Ellerbrock (GER)[1] d. K Montjane (RSA) 61 63
Y Kamiji (JPN)[2] d. M Buis (NED) 61 64
J Whiley (GBR) d. S Walraven (NED) 63 63
J Griffioen (NED) d. L Shuker (GBR) 61 62
Men's Wheelchair Singles — Quarter-Finals
S Kunieda (JPN)[1] d. G Reid (GBR) 75 62
S Houdet (FRA)[2] d. J Gerard (BEL) 46 62 62
G Fernandez (ARG) d. M Jeremiasz (FRA) 64 61
M Scheffers (NED) d. A Kellerman (AUS) 75 75
Quad Wheelchair Singles
D Wagner (USA)[1] d. D Alcott (AUS) 46 76(5) 63
L Sithole (RSA)[2] d. A Lapthorne (GBR) 64 62
|