نمایش پست تنها
قدیمی 01-19-2014, 11:15 PM   #171
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط tennis hayrani نمایش پست ها
فدرر فردا باید اگرسیوترین بازی عمرشو بازی کنه ، باید از لبه تور تکون نخوره ، همه ضرباتشو به قصد وینر بزنه ،گور بابای آنفورسد ارور .
فدرر دیگه نه توان ذهنی و نه توان بدنی دفاعی بازی کردنو داره ، مخصوصا با این قرعه ای که بهش خورده . فدرر اگه به سونگا فرصت کنترل رالی رو بده به شدت پشیمان خواهد شد ، آب باشه سونگا شناگر ماهریه (نمونش رولند 2013) .
فدرر اگه نمیخاد قهرمان شه بهتره تو همین مرحله بره کنار ، من که حوصله باخت به یکی از بیگ ها رو ندارم .توصیه میکنم اگه فدرر فردا حذف شد ، دوستان گل فدرری ناراحت نشند من از طرف فدرر قول میدم امسال یکی از گرندها مال ماست ، شک نکنید ...
با سلام به شما دوست عزیز :
اول باید بگم که ممنونم ازتون که حداقل شما گاهی اوقات درباره نکات فنی صحبت میکنید ولی خواهش میکنم اگه براتون مقدوره کمی بیشتر در خصوص مسائل فنی و شرایط بازیکنان و ابزاری که برای برد بهشون نیاز دارن خصوصا راجر نازنین بنویسید چیزی که این اواخر خیلی کم تو پستهای دوستان میبینیم .
دوست عزیز اگه براتون مقدوره در مورد راکت جدید راجر توضیح بدین که آیا تو سطح بازیش تاثیری داره یا نه ؟ به نظرم قدرت ضربات راجر نسبت به قبل بیشتر شده و بکهندش هم بهتر شده و کمتر شنگ میشه و همچنین سروش خیلی بهتر شده ، البته اینجوری به نظرم اومد . نظر شما چیه در این خصوص ؟ خوشحال میشم نظرتون رو بدونم . با تشکر

عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: