Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز هفتـم » دور اصلی
i2014 Australian Open
GRAND SLAM (ITF)i
January 13 – January 26, 2014
Edition: 102nd
Melbourne Park
Melbourne, Victoria, Australia
Total Prize: $33,000,000
i$X,000,000/A$ 16,000,000
Hard (Plexicushion)/Outdoors
Australian Open 2014 — Day Seven
RESULTS — SUNDAY, 19 JANUARY, 2014
Women's Singles — Fourth Round
A Ivanovic (SRB)[14] d. S Williams (USA)[1] 46 63 63
N Li (CHN)[4] d. E Makarova (RUS)[22] 62 60
F Pennetta (ITA)[28] d. A Kerber (GER)[9] 61 46 75
E Bouchard (CAN)[30] d. C Dellacqua (AUS) 67(5) 62 60
Women's Doubles — Third Round
S Errani (ITA)[1]/R Vinci (ITA)[1] d. M Adamczak (AUS)/O Rogowska (AUS) 62 62
K Peschke (CZE)[4]/K Srebotnik (SLO)[4] d. H Chan (TPE)[13]/L Huber (USA)[13] 62 67(6) 64
J Gajdosova (AUS)/A Tomljanovic (CRO) d. T Babos (HUN)/P Martic (CRO) 62 75
S Peer (ISR)/S Soler-Espinosa (ESP) d. L Hradecka (CZE)/M Krajicek (NED) 46 76(5) 62
Men's Singles — Fourth Round
i[2] Novak Djokovic (SRB) d. [15] Fabio Fognini (ITA) 63 60 62
i[3] David Ferrer (ESP) d. Florian Mayer (GER) 67(5) 75 62 61
i[7] Tomas Berdych (CZE) d. [19] Kevin Anderson (RSA) 62 62 63
i[8] Stanislas Wawrinka (SUI) d. [17] Tommy Robredo (ESP) 63 76(3) 76(5)i
Men's Doubles — Third Round
i[13] Michael LLODRA (FRA)/Nicolas Mahut (FRA) d. [2] Alexander Peya (AUT)/Bruno Soares (BRA) 76(4) 64
i[5] Leander Paes (IND)/Radek Stepanek (CZE) d. Yuki Bhambri (IND)/Michael Venus (NZL) 63 62
i[12] Treat Huey (PHI)/Dominic Inglot (GBR) d. [7] Rohan Bopanna (IND)/ Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK) 64 76(1)i
Alex Bolt (AUS)/Andrew Whittington (AUS) d. Pablo Carreno Busta (ESP)/Guillermo Garcia-Lopez (ESP) 67(4) 76(5) 75
Mixed Doubles — First Round
L Raymond (USA)/M Fyrstenberg (POL) d. L Huber (USA)[3]/M Melo (BRA)[3] 62 62
E Vesnina (RUS)[8]/M Bhupathi (IND)[8] d. A Parra Santonja (ESP)/D Marrero (ESP) 67(3) 64 [10-5]i
D Hantuchova (SVK)/L Paes (IND) d. A Tomljanovic (CRO)/J Duckworth (AUS) 75 46 [10-7]i
An Rodionova (AUS)/C Fleming (GBR) d. S Kuznetsova (RUS)/N Zimonjic (SRB) 64 64
A Spears (USA)/D Inglot (GBR) d. L Hradecka (CZE)/M Emmrich (GER) 61 76(5)i
Women's Legends' Doubles
N Bradtke (AUS)/R Stubbs (AUS) d. M Hingis (SUI)/M Navratilova (USA) 76(3) 16 [10-6]i
Legends' Doubles
M Bahrami (IRN)/C Pioline (FRA) d. P Cash (AUS)/M Wilander (SWE) 67(2) 61 [10-8]i
G Forget (FRA)/H Leconte (FRA) d. J Eagle (AUS)/A Florent (AUS) 63 46 [10-7]i
|