Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز ششـم » دور اصلی
i2014 Australian Open
GRAND SLAM (ITF)i
January 13 – January 26, 2014
Edition: 102nd
Melbourne Park
Melbourne, Victoria, Australia
Total Prize: $33,000,000
i$X,000,000/A$ 16,000,000
Hard (Plexicushion)/Outdoors
Australian Open 2014 — Day Six
RESULTS — SATURDAY, 18 JANUARY, 2014
Women's Singles — Third Round
i[2] Victoria Azarenka (Belarus) d. Yvonne Meusburger (Austria) 6-1 6-0
i[3] Maria Sharapova (Russia) d. [25] Alize Cornet (France) 6-1 7-6(6)i
i[5] Agnieszka Radwanska (Poland) d. [29] Anastasia Pavlyuchenkova (Russia) 5-7 6-2 6-2
i[8] Jelena Jankovic (Serbia) d. Kurumi Nara (Japan) 6-4 7-5
Garbine Muguruza Blanco (Spain) d. [10] Caroline Wozniacki (Denmark) 4-6 7-5 6-3
i[11] Simona Halep (Romania) d. Zarina Diyas (Kazakhstan) 6-1 6-4
i[13] Sloane Stephens (USA) d. Elina Svitolina (Ukraine) 7-5 6-4
i[20] Dominika Cibulkova (Slovakia) d. [16] Carla Suarez Navarro (Spain) 6-1 6-0
Women's Doubles — Second Round
E Makarova (RUS)[3]/E Vesnina (RUS)[3] d. J Jankovic (SRB)/K Knapp (ITA) 64 63
T Babos (HUN)/P Martic (CRO) d. A Barty (AUS)[5]/C Dellacqua (AUS)[5] 61 63
C Black (ZIM)[6]/S Mirza (IND)[6] d. M Niculescu (ROU)/K Zakopalova (CZE) 75 61
A Hlavackova (CZE)[7]/L Safarova (CZE)[7] d. A Medina Garrigues (ESP)/Y Shvedova (KAZ) 62 62
E Bouchard (CAN)/V Dushevina (RUS) d. A Groenefeld (GER)[11]/M Lucic-Baroni (CRO)[11] 64 75
M Keys (USA)/A Riske (USA) d. Mladenovic (FRA)[12]/F Pennetta (ITA)[12] 75 64
M Adamczak (AUS)/O Rogowska (AUS) d. J Goerges (GER)[14]/B Zahlavova Strycova (CZE)[14] 62 63
D Hantuchova (SVK)[15]/L Raymond (USA)[15] d. M Rybarikova (SVK)/S Voegele (SUI) 62 63
J Gajdosova (AUS)/A Tomljanovic (CRO) d. A Beck (GER)/A Petkovic (GER) 64 62
A Cornet (FRA)/C Garcia (FRA) d. S Kuznetsova (RUS)/S Stosur (AUS) 63 76(4)i
Men's Singles - Third Round
i[1] Rafael Nadal (ESP) d. [25] Gael Monfils (FRA) 61 62 63
i[4] Andy Murray (GBR) d. [26] Feliciano Lopez (ESP) 76(2) 64 62
i[6] Roger Federer (SUI) d. Teymuraz Gabashvili (RUS) 62 62 63
i[10] Jo-Wilfried Tsonga (FRA) d. [18] Gilles Simon (FRA) 76(5) 64 62
i[22] Grigor Dimitrov (BUL) d. [11] Milos Raonic (CAN) 63 36 64 76(10)i
i[16] Kei Nishikori (JPN) d. Donald Young (USA) 75 61 60
Roberto Bautista Agut (ESP) d. [27] Benoit Paire (FRA) 62 61 64
Stephane Robert (FRA) d. Martin Klizan (SVK) 60 76(2) 64
Men's Doubles - Second Round
i[1] Bob Bryan (USA)/Mike Bryan (USA) d. Robin Haase (NED)/Christopher Kas (GER) 63 62
i[2] Alexander Peya (AUT)/Bruno Soares (BRA) d. Mahesh Bhupathi (IND)/Rajeev Ram (USA) 64 76(7)i
Alex Bolt (AUS)/Andrew Whittington (AUS) d. [3] David Marrero (ESP)/Fernando Verdasco (ESP) 76(4) 63
i[4] Ivan Dodig (CRO)/Marcelo Melo (BRA) d. Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA) 26 61 64
i[5] Leander Paes (IND)/Radek Stepanek (CZE) d. Daniele Bracciali (ITA)/Alexandr Dolgopolov (UKR) 61 64
i[7] Rohan Bopanna (IND)/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK) d. Colin Fleming (GBR)/Ross Hutchins (GBR) 46 63 62
i[8] Daniel Nestor (CAN)/Nenad Zimonjic d. (SRB)Marin Draganja (CRO)/Mate Pavic (CRO) 75 61
i[9] Mariusz Fyrstenberg (POL)/Marcin Matkowski (POL) d. Jarkko Nieminen (FIN)/Dmitry Tursunov (RUS) 57 75 76(4)i
i[11] Julien Benneteau (FRA)/Edouard Roger-Vasselin (FRA) d. Johan Brunstrom (SWE)/Frederik Nielsen (DEN) 06 75 63
i[12] Treat Huey (PHI)/Dominic Inglot (GBR) d. Andreas Seppi (ITA)/Potito Starace (ITA) 63 67(5) 61
Eric Butorac (USA)/Raven Klaasen (RSA) d. [15] Jamie Murray (GBR)/John Peers (AUS) 64 64
Pablo Carreno Busta (ESP)/Guillermo Garcia-Lopez (ESP) d. Oliver Marach (AUT)/Florin Mergea (ROU) 76(3) 63
Mixed Doubles — First Round
A Groenefeld (GER)[1]/A Peya (AUT)[1] d. V Dushevina (RUS)/J Rojer (NED) 63 76(5)i
K Srebotnik (SLO)[2]/R Bopanna (IND)[2] d. R Kops-Jones (USA)/T Huey (PHI) 62 63
A Medina Garrigues (ESP)[5]/B Soares (BRA)[5] d. C Black (ZIM)/J Murray (GBR) 62 64
S Mirza (IND)[6]/H Tecau (ROU)[6] d. H Chan (TPE)/R Lindstedt (SWE) 46 76(3) [10-8]i
J Goerges (GER)/A Qureshi (PAK) d. D Vekic (CRO)/T Kokkinakis (AUS) 63 64
J Gajdosova (AUS)/M Ebden (AUS) d. S Sanders (AUS)/C Guccione (AUS) 62 64
K Mladenovic (FRA)/D Nestor (CAN) d. S Hsieh (TPE)/R Klaasen (RSA) 75 63
Legends' Doubles
G Forget (FRA)/H Leconte (FRA) d. W Ferreira (RSA)/G Ivanisevic (CRO) 62 67(5) [10-8]i
J Bjorkman (SWE)/T Enqvist (SWE) d. J Eagle (AUS)/A Florent (AUS) 64 63
|