Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم » دور انتخابی
i2014 Australian Open
GRAND SLAM (ITF)i
January 13 – January 26, 2014
Edition: 102nd
Melbourne Park
Melbourne, Victoria, Australia
Total Prize: $33,000,000
i$X,000,000/A$ 16,000,000
Hard (Plexicushion)/Outdoors
Australian Open 2014 — Qualifying Round — Day Three
RESULTS — FRIDAY, 10 JANUARY, 2014
Women's Qualifying Singles — Round 2
Olga Savchuk (UKR) d. Johanna Konta (GBR)[3] 6-1 6-2
Katarzyna Piter (POL)[5] d. Yurika Sema (JPN) 7-6(4) 6-4
Heather Watson (GBR)[7] d. Stephanie Foretz Gacon (FRA) 6-0 2-0 Ret'd
Lucie Hradecka (CZE) d. Magda Linette (POL)[8] 6-4 6-4
Victoria Duval (USA) d. Kristyna Pliskova (CZE)[9] 6-2 6-2
Vera Dushevina (RUS)[10] d. Erika Sema (JPN) 6-1 6-2
Madison Brengle (USA) d. Shelby Rogers (USA)[11] 6-3 6-2
Anna Tatishvili (GEO)[12] d. Ekaterina Bychkova (RUS) 6-4 6-7(5) 6-4
Claire Feuerstein (FRA)[13] d. Paula Kania (POL) 6-1 6-2
Irina-Camelia Begu (ROU)[14] d. Jovana Jaksic (SRB) 6-3 1-6 6-4
Stephanie Dubois (CAN) d. Alexandra Panova (RUS)[15] 6-3 6-3
Alla Kudryavtseva (RUS) d. Andrea Hlavackova (CZE)[17] 6-3 6-4
Ana Konjuh (CRO) d. Mathilde Johansson (FRA)[18] 6-2 6-7(5) 6-4
Marta Sirotkina (RUS)[19] d. Nicole Gibbs (USA) 6-4 6-4
Irina Falconi (USA)[23] d. Chanel Simmonds (RSA) 6-2 6-0
Risa Ozaki (JPN) d. An-Sophie Mestach (BEL)[24] 6-2 3-6 6-4
Alize Lim (FRA) d. Ana Vrljic (CRO) 3-6 6-1 7-5
Danka Kovinic (MNE) d. Eri Hozumi (JPN) 6-3 6-2
Katerina Siniakova (CZE) d. Alexandra Dulgheru (ROU) 6-3 2-6 6-2
Belinda Bencic (SUI) d. Nastassja Burnett (ITA) 6-1 7-5
Carina Witthoeft (GER) d. Anastasia Rodionova (AUS) 6-3 7-5
Zarina Diyas (KAZ) d. Andreea Mitu (ROU) 5-7 6-3 6-0
Renata Voracova (CZE) d. Anastasiya Vasylyeva (UKR) 7-5 6-7(4) 6-2
Ying-Ying Duan (CHN) d. Tamira Paszek (AUT) 6-2 6-1
Men's Qualifying Singles — Round 2
Martin Klizan (SVK)[2] d. Enzo Couacaud (FRA) 7-6(3) 6-3
Denis Kudla (USA)[4] d. John-Patrick Smith (AUS) 6-2 6-2
Dusan Lajovic (SRB)[5] d. Toni Androic (CRO) 7-6(5) 6-4
Frank Dancevic (CAN)[8] d. Bobby Reynolds (USA) 6-4 1-6 7-5
Rhyne Williams (USA)[13] d. Austin Krajicek (USA) 7-6(4) 7-6(4)i
Ricardas Berankis (LTU)[14] d. Andre Ghem (BRA) 6-4 6-3
Dominic Thiem (AUT)[17] d. Matthias Bachinger (GER) 6-3 0-6 6-3
Tsung-Hua Yang (TPE) d. Marius Copil (ROU)[18] 6-4 6-4
Alex Kuznetsov (USA)[20] d. Axel Michon (FRA) 6-3 7-6(2)i
Illya Marchenko (UKR) d. Peter Polansky (CAN)[21] 3-6 6-1 6-4
Thiemo de Bakker (NED)[23] d. Alessandro Giannessi (ITA) 6-3 7-6(8)i
Andrej Martin (SVK)[24] d. Ilija Bozoljac (SRB) 0-6 6-4 7-5
Potito Starace (ITA)[28] d. Rui Machado (POR) 1-6 6-3 6-3
Yuichi Sugita (JPN)[32] d. Valery Rudnev (RUS) 6-4 6-2
David Guez (FRA) d. Lorenzo Giustino (ITA) 6-3 6-3
Ze Zhang (CHN) d. Andrew Harris (AUS) 6-2 6-4
پخش زندهی تلویزیونی دور اصلی مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا، هم به صورت SD و هم به صورت HD از ساعت 3:30 نیمشب دوشنبـه، مورخ 23 دی ماه سال 1392 از کانالهای رایگان AD Sport 2 و AD Sport Extra واقع در ماهـوارههای بدر (عربسـت) و نایـلسـت آغاز خواهد شد.
|