Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم » دور اصلی
i2014 Apia International Sydney
WTA Premier
ATP World Tour 250
NSW Tennis Centre
New South Wales, Sydney, Australia
5 January – 11 January, 2014
Edition: 122nd
i$710,000 / $511,825
Hard (Plexicushion) / Outdoors
Results — Tuesday, January 7, 2014
Women's Singles — Second Round
i(Q) Bethanie Mattek-Sands (USA) d. (1) Agnieszka Radwanska (POL) 75 62
i(2) Petra Kvitova (CZE) d. (Q) Christina McHale (USA) 61 60
i(3) Sara Errani (ITA) d. (Q) Lauren Davis (USA) 75 62
i(5) Angelique Kerber (GER) d. Kaia Kanepi (EST) 63 64
Lucie Safarova (CZE) d. (6) Caroline Wozniacki (DEN) 64 76(7)i
Carla Suárez Navarro (ESP) d. Ekaterina Makarova (RUS) 76(4) 63
Madison Keys (USA) d. (WC) Ajla Tomljanovic (CRO) 60 36 76(3)i
i(Q) Tsvetana Pironkova (BUL) d. (LL) Varvara Lepchenko (USA) 63 62
Women's Doubles — Quarter-Finals
i(4) Kops-Jones/Spears (USA/USA) d. Hantuchova/Parra Santonja (SVK/ESP) 63 46 [10-7]i
Women's Doubles — First Round
Goerges/Zahlavova Strycova (GER/CZE) d. Medina Garrigues/Shvedova (ESP/KAZ) 64 75
Men's Singles — First Round
i[7] M Cilic (CRO) d. [Q] J Struff (GER) 36 63 63
B Tomic (AUS) d. [8] M Granollers (ESP) 63 60
N Mahut (FRA) d. [Q] R Harrison (USA) 76(2) 75
R Stepanek (CZE) d. [WC] S Groth (AUS) 67(6) 76(5) 62
i*[LL] A Ramos (ESP) d. S Querrey (USA) 46 63 64
i[Q] S Stakhovsky (UKR) d. C Berlocq (ARG) 63 64
i[WC] M Matosevic (AUS) d. F Mayer (GER) 62 46 63
i[Q] B Kavcic (SLO) d. J Nieminen (FIN) 64 63
A Dolgopolov (UKR) d. E Roger-Vasselin (FRA) 63 Ret'd (Fatigue)i
i*[LL] A Ramos (ESP) *Replaced* [5] V Pospisil (CAN) — Lower Back
Men's Doubles — First Round
i[1] B Bryan (USA)/M Bryan (USA) d. L Kubot (POL)/R Lindstedt (SWE) 63 76(5)i
i[3] R Bopanna (IND)/A Qureshi (PAK) d. J Rojer (NED)/H Tecau (ROU) 76(5) 67(2) [10-3]i
L Rosol (CZE)/J Sousa (POR) d. J Janowicz (POL)/M Mirnyi (BLR) 46 76(7) [11-9]i
T Huey (PHI)/D Inglot (GBR) d. P Andujar (ESP)/D Marrero (ESP) 64 63
i[WC] J Duckworth (AUS)/S Groth (AUS) d. *[Alt] M Elgin (RUS)/D Istomin (UZB) 76(5) 64
i*[Alt] M Elgin (RUS)/D Istomin (UZB) *Replaced* [WC] M Ebden (AUS)/C Guccione (AUS)i
|