Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج مسابقات تنیس WTA Premier و ATP 250 تورنمنت سیدنی 2014 استرالیا (Apia International Sydney)
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز نخست » دور انتخابی
i2014 Apia International Sydney
WTA Premier
ATP World Tour 250
NSW Tennis Centre
New South Wales, Sydney, Australia
5 January – 11 January, 2014
Edition: 122nd
i$710,000 / $511,825
Hard (Plexicushion) / Outdoors
RESULTS — FRIDAY, 3 JANUARY, 2014
Women's Qualifying Singles — First Round
Anna Schmiedlova (SVK) d. Viktorija Rajicic (AUS) 6–1, 6–4
Abigail Spears (USA) d. Coco Vandeweghe (USA) 6–4, 6–2
i[5] Christina McHale (USA) d. Camila Giorgi (ITA) 5–7, 7–5, 6–3
Arantxa Parra Santonja (ESP) d. Sally Peers (AUS) 6–2, 6–3
Tsvetana Pironkova (BUL) d. [3] Ayumi Morita (JPN) 6–3, 2–0, Ret'd
Maryna Zanevska (UKR) d. Tammi Patterson (AUS) 6–4, 7–5
Katarzyna Piter (POL) d. Vesna Dolonc (SRB) 3–6, 6–1, 7–5
i[11] Shahar Peer (ISR) d. Stephanie Dubois (CAN) 6–1, 6–3
i[4] Paula Ormaechea (ARG) d. Alicja Rosolska (POL) 6–3, 5–7, 7–6(4)i
Su-Wei Hsieh (TPE) d. Monique Adamczak (AUS) 6–2, 6–4
i[12] Yaroslava Shvedova (KAZ) d. Virginie Razzano (FRA) 3–6, 6–2, 6–2
Misaki Doi (JPN) d. Kristina Kucova (SVK) 6–4, 6–3
i[8] Lauren Davis (USA) d. Timea Babos (HUN) 6–4, 6–3
Yulia Putintseva (KAZ) d. Raquel Kops-Jones (USA) 6–2, 6–2
Mirjana Lucic-Baroni (CRO) d. [10] Kimiko Date-Krumm (JPN) 2–6, 6–3, 6–2
Victoria Duval (USA) d. Isabella Holland (AUS) 6–2, 6–1
Kiki Bertens (NED) d. Sara Tomic (AUS) 6–4, 6–1
i[2] Varvara Lepchenko (USA) d. Claire Feuerstein (FRA) 6–1, 6–0
i[9] Julia Goerges (GER) d. Zoe Hives (AUS) 6–2, 6–0
Irina-Camelia Begu (ROU) d. Jessica Moore (AUS) 6–1, 6–3
i[1] Bethanie Mattek-Sands (USA) d. Luksika Kumkhum (THA) 7–5, 6–4
Heather Watson (GBR) d. Johanna Larsson (SWE) 4–6, 6–0, 6–1
|