نمایش پست تنها
قدیمی 11-09-2013, 11:16 AM   #73
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
درود

نجمه خانوم من هم از طریق سایت http://www.drakulastream.eu/ بازی ها رو میبینم با اینترنت

یک مگابایت. اما در ساعات دانلود رایگان سرعتم افت می کنه.یعنی دیگه نمیشه باهاش تنیس

دید.اما آی اس پی که من ازش استفاده می کنم،این امکان رو قرار داده که با پرداخت هزینه،در

ساعات دانلود رایگان از سرویس غیر رایگان استفاده کنیم و با محاسبه شدن حجم مصرفی در

ریزمصرف، از سرعت یک مگابایت عادی برخوردار باشیم که من از این امکان استفاده می کنم.

شما در ساعات دانلود رایگان با افت سرعت مواجه نمیشین و میتونین مثل ساعات عادی بازیا رو

ببینین؟

سپاس
سلام
من هم در حالت عادی یعنی طول روز بازی دیدم هم در ساعات رایگان بعد از یک نیمه شب. ازنظر کیفیت فرقی نمیکنند آخرین بازیی که در ساعات عادی دیدم فینال بین دلپوترو و فدرر بود که یکی ضربه میزد توپ رو هوا میموند بعد از صدای تشویق تماشاچیا متوجه میشد م که امتیاز به نفع فدرر شده. : ))) در نتیجه چون وضعیت این شکلی هست اونایی که در آمریکا برگزار شد و نیمه شب بود را ترجیح دادم ببینم. اونم فقط بخاطر حال و هوای مسابقه.
ضمنا از سایت streamhunter.eu استفاده کردم حالا یکبار هم سایتی که شما معرفی کردید را چک میکنم ان شا لله بازی فدرر و نادال را میبینم ؛) البته اگه ساعات آخر شب باشه. بعید میدونم کیفیتش تغییری بکنه.
شما از چه اینترنتی استفاده میکنید میزان مصرفتون چقدره. برای من وایمکس ایرانسل هست. برای هر بازی هر یکساعت حدود 100 مگ مصرف میکنه البته سرعت 512 .
ممنون
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: