نمایش پست تنها
قدیمی 11-01-2013, 09:53 PM   #23
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahar-sahra نمایش پست ها
دوستان من چون خیلی وقت نیست مسابقات تنیس رو دنبال میکنم یه چیزی شد امروز تو بازی جوکویچ ست دوم، یه خطایی داور گرفت که این بازیکن اعتراض کرد و رفت با داور صحبت کرد، گزارشگر هم عربی بود، من متوجه نشدم اصلا چه اتفاقی افتاد. فک کنم یکم تاخیر در بازی داشت چون نمیدونم همچین خطایی تو تنیس هم داریم یا نه کنجکاو شدم بدونم.

یکی دیگه هم تو بازی فدرر بود که تو امتیازهایی که نوشته شده بود یه جا فدرر 30 بود دلپترو 15 بعد که دلپترو امتیاز گرفت نتیجه شد 15 فدرر- 40 دلپترو، حرفی هم از اوت پرتاب قبلی نبود، همه چی هم خیلی عادی بود، چون داشتم امتیازها رو میخوندم مطمئنم که اشتباه ندیدم، با این تعاریف، چرا اینجوری شد؟

با سلام درباره ی مورد اول بله حدودا یکی دو ساله که به دلیل طولانی شدن بعضی از مسابقه ها مسیولین atp اومدن قانونی درست کردن که فاصله ی زمانی 2 تا امتیاز برای زننده ی سرو باید کمتر از 25 ثانیه باشه ولی اخیرا" من یه خبری هم شنیدم که باید این فاصله ی زمانی زیر 20 ثانیه باشه ولی یقین ندارم که درسته!!!!!!!!!!!!!
راجع به مورد دوم هم کارگردان اشتباهی امتیاز رو به فدرر داده بود که یکمی دیرتر اصلاحش کرد!!!!!
slice آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی slice به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: