Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوم » دور اصلی
i2013 Kremlin Cup by Bank of Moscow
WTA Premier
ATP World Tour 250
Olympic Stadium
Moscow, Russia
October 12 — 20, 2013
Edition: 24th
i$ 795,707 / $ 823,550
Hard (RuKort) / Indoors
RESULTS — TUESDAY, 15 OCTOBER, 2013
Women's Singles — First Round
Vesna Dolonc (SRB) d. [9] Dominika Cibulkova (SVK) 3–6, 7–5, 6–3
Daniela Hantuchova (SVK) d. Arantxa Parra Santonja (ESP) 6–1, 6–2
Elena Vesnina (RUS) d. Yaroslava Shvedova (KAZ) 6–1, 6–2
Klara Zakopalova (CZE) d. Danka Kovinic (MNE) 6–4, 6–3
i[6] Carla Suarez Navarro (ESP) d. Vera Dushevina (RUS) 6–4, 6–3
Magdalena Rybarikova (SVK) d. Ksenia Pervak (RUS) 7–5, 6–2
Sofia Arvidsson (SWE) d. Galina Voskoboeva (KAZ) 0–6, 6–1, 6–3
Women's Doubles — First Round
S Kuznetsova/S Stosur (RUS/AUS) d. M Camerin/P Kania (ITA/POL) 6–4, 7–5
R Olaru/O Savchuk (ROU/UKR) d. V King/V Lepchenko (USA/USA) 7–6(5), 3–6, [10–6]i
i[2] A Kudryavtseva/A Rodionova (RUS/AUS) d. A Panova/V Solovyeva (RUS/RUS) 6–2, 6–3
Men's Singles — First Round
E Donskoy (RUS) d. M Baghdatis (CYP) 63 36 64
D Sela (ISR) d. [Q] A Karatsev (RUS) 64 63
i[Q] A Golubev (KAZ) d. [Q] O Nedovyesov (UKR) 62 75
i[Q] M Kukushkin (KAZ) d. A Bogomolov Jr. (RUS) 64 61
P Lorenzi (ITA) d. F Volandri (ITA) 36 75 41 Ret'd (Right Quad Strain)i
Men's Doubles — First Round
i[1] M Mirnyi (BLR)/H Tecau (ROU) d. P Lorenzi (ITA)/A Seppi (ITA) 76(5) 62
R Junaid (AUS)/P Marx (GER) d. [2] F Cermak (CZE)/F Polasek (SVK) 62 67(7) [10-2]i
M Elgin (RUS)/D Istomin (UZB) d. [3] T Bednarek (POL)/D Bracciali (ITA) 63 63
K Skupski (GBR)/N Skupski (GBR) d. [Alt] A Golubev (KAZ)/H Zeballos (ARG) 64 63
I Karlovic (CRO)/F Moser (GER) d. A Dolgopolov (UKR)/S Stakhovsky (UKR) 46 63 [10-8]i
|