نمایش پست تنها
قدیمی 10-15-2013, 12:07 PM   #95
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
گفتم که شما خودت رو ناراحت نکن. به دوستات تو این سایت بگو سپاس نزنن برای مطالب آقای علیپور.

خیلی جالبه که دوست داری در مورد همه چیز اظهار نظر کنی. آخه تو سال 68 کجا بودی که بدونی اخبار ورزشی در مورد تنیس چیزی میگفت یا نه؟ چرا میخوای بگی خیلی بلدی؟ اگه واقعا ادعات میشه که خیلی از تنیس بارت میشه از مطالب اصلی آقای علیپور ایراد بگیر نه از یک اظهار نظر. تمام دنیا دارن میگن عملکرد دلپوترو تو اون بازی فوق العاده بود. اینطور که معلومه تو از شکست نادال بد جور . . . . . .!

مگه کسی گفت کسی از بچه های اینجا بلد نیست به زبان انگلیسی کامنت بده؟ خیلی از دوستان هستند اینجا که خیلی در مورد تنیس معلومات دارن. در ضمن من در مورد راد لاور فقط بحثم نیست که سوالم رو جواب داد. خیلی چیزهای دیگه بوده. اون چون موجود بود گذاشتم.

آدم از یک سری حرف ها میتونه بفهمه که کی چند ساله تنیس رو دنبال میکنه.

در مورد مشکل تنفسی آقای علیپور هم بنده بحث نمیکنم چون تو باز در مورد چیزهایی که نمیدونی میخوای نظر بدی و امیدوارم خدا به همه سلامتی بده.

بهتره دیگه بحث رو کشش ندیم و سر بقیه دوستان رو در نیاریم.
والا من مثل شما نیستم به دوستام بگم سپاس بزنن یا نزنن !!! هر کسی اختیارش دست خودشه.سپاس زیاد و کم هم نشونه درست یا غلط بودن پستی نیست ! (این تجربه اون فروم بازهای قدیمی هستش)

ببین من دوست ندارم مسائل گذشته خودت رو اینجا دوباره ذکر کنم که اکثر بچه های باتجربه فروم به پستهات میخندیدن و ... !!! بعد هم یه دفعه سر و کله این علیفر از تو پستهات در اومد !!! پس تند نرو و احترام خودت رو داشته باشه.حواست هم باشه من اگر تند هم صحبت کردم با اون موجود تخیلی صحبت کردم نه با شخص شما !!

بحث من هم کاملا واضح هستش : 1. چرا نظر شخصی یه نفر قاطی پست خبری شده (البته خبری که منبع هم نداره !!!)
2. شما هی داری به بی راهه میزنی چرا ؟ ! کسی منکر بازی خوب دلپوترو نیست.من میگم چطور یه نفر 10 سال تنیس رو به 1 بازی میتونه بفروشه ؟؟؟ شما این رو به من بگو ؟؟؟ این حرف رو یه هوادار معمولی تنیس هم بزنه بهش میخندن چه برسه به یه موجود خیالی که از سال 68 و یک سال پس از پایان جنگ ایران و عراق داشته اخبار تنیس رو دنبال میکرده !!!!!!!
یک بار هم گفتم با اخبار ورزشی نگاه کردن الان همه مردم ایران شده بودن کارشناس تنیس (همونطور که کارشناس فوتبال شدن)

من هیچ جای پستهام نگفتم مدعی میشم از تنیس حالیم میشه یا نه . اما به اندازه شعور و درک خودم از دانسته هام پست میزنم نه بیشتر.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: