نمایش پست تنها
قدیمی 10-15-2013, 11:19 AM   #94
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

گفتم که شما خودت رو ناراحت نکن. به دوستات تو این سایت بگو سپاس نزنن برای مطالب آقای علیپور.

خیلی جالبه که دوست داری در مورد همه چیز اظهار نظر کنی. آخه تو سال 68 کجا بودی که بدونی اخبار ورزشی در مورد تنیس چیزی میگفت یا نه؟ چرا میخوای بگی خیلی بلدی؟ در ضمن اخبار ورزشی ساعت 7 شب نه 7 صبح . بعد سال 68 رو از کجات در اووردی؟؟ من اشتباه گفتم آقای علیپور از سال 68 دنبال میکنه تنیس رو. از خیلی قدیم تر دنبال میکنه. همانطور که از مقاله آرتور آش مشخص است. آقای علیپور گفته سال 1970 میلادی که میشه 1349 شمسی؟ تو عکس بالا مگه نخوندی سال 54-55 هم میرفته امجدیه؟ اگه واقعا ادعات میشه که خیلی از تنیس بارت میشه از مطالب اصلی آقای علیپور ایراد بگیر نه از یک اظهار نظر. تمام دنیا دارن میگن عملکرد دلپوترو تو اون بازی فوق العاده بود. اینطور که معلومه تو از شکست نادال بد جور . . . . . .!

مگه کسی گفت کسی از بچه های اینجا بلد نیست به زبان انگلیسی کامنت بده؟ خیلی از دوستان هستند اینجا که خیلی در مورد تنیس معلومات دارن. در ضمن من در مورد راد لاور فقط بحثم نیست که سوالم رو جواب داد. خیلی چیزهای دیگه بوده. اون چون موجود بود گذاشتم.

آدم از یک سری حرف ها میتونه بفهمه که کی چند ساله تنیس رو دنبال میکنه.

در مورد مشکل تنفسی آقای علیپور هم بنده بحث نمیکنم چون تو باز در مورد چیزهایی که نمیدونی میخوای نظر بدی و امیدوارم خدا به همه سلامتی بده.

بهتره دیگه بحث رو کشش ندیم و سر بقیه دوستان رو در نیاریم.

ویرایش توسط Sorou$h : 10-15-2013 در ساعت 12:01 PM
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: