نمایش پست تنها
قدیمی 10-15-2013, 12:12 AM   #93
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
من اصلا به آقای علیپور نگفتم که بدونه تو که همسن پسرش هستی اینطور باهاش صحبت کردی. به نظر خودم هم نگم بهتره چون خودش خیلی مشکلات داره و از نظر من صحیح نیست که بخوام بهش بگم. اگر هم میبینی من از آقای علیپور دفاع میکنم چون وقتی من مطالبش رو اینجا به اشتراک میزارم وظیفه دارم که پاسخگو باشم. خب بگذریم.

اول از اینکه کسی نگفته که آقای علیپور اون زمان ماهواره داشته و از ماهواره تنیس رو دنبال میکرده. خود آقای علیپور بارها به من گفته که زمان قدیم فقط یک اخبار ساعت 7 بود که گاهی اوقات از تنیس خبرهایی رو میگفت و بعد ها داداشش از خارج کشور مجله های تنیس رو واسش میفرستاد که به خاطر عکس تنیسورهای خانم که بدنشون معلوم بوده مجله ها توقیف میشد و به دستش نمیرسید بیشتر مجله ها. فقط مجله هایی که عکس از تنیس بانوان نداشت به دستش میرسید. در این عکسها چند نکته است که بخونی بد نیست.

من بارها آقای علیپور رو به تنیس تاکرز دعوت کردم ولی چون این آقا مشکل تنفسی داره و به کامپیوتر همینطوری خودش یاد گرفته و زیاد وارد نیست قبول نکرده.

شما در فیسبوک اخبارهای آقای علیپور رو دنبال نکردید و در مورد اطلاعاتشون در تنیس اطلاعی نداری. اونوقت چطور میتونی قضاوت کنی؟ خیلی از بچه های اینجا در فیسبوک اخبار پروفایل آقای علیپور رو دنبال میکنن و اگر اونها چیزی بگن حق دارن نه شمایی که از همه چیز بیخبر هستی میای و هر چی دلت میخواد میگی!! من خودم شخصا تا حالا هر سوالی از آقای علیپور داشتم جواب داده و هیچ شکی ندارم که از زمان قدیم تنیس رو دنبال میکنه این آقا. من بارها دیدم آقای علیپور در پروفایل فیسبوکش مطالبی رو نوشته که پیجهای بزرگ تنیس فیسبوک 1 هفته بعد در مورد آن صحبت کردند. مثل مطلب رادک استپانک و هوسبازیهاش که اینجا هم گذاشتمش.
یک مثال در عکس که بنده یک سوال پرسیده بودم. اگه از قدیم تنیس رو دنبال نمیکرده از کجا این اطلاعات رو داره؟

خیلی جالبه که که وقتی آقای علیپور در سایت Atp یک کامنت به زبان انگلیسی میده کسی که مجله تنیس در ایران منتشر میکنه اونجا آقای علیپور رو پیدا میکنه و ازش در خواست همکاری میکنه چون میدونه این آقا چه اطلاعاتی در مورد تنیس داره. اونوقت تو از راه میای اینطور میگی!!!!

و در پایان من اگر مطالب آقای علیپور رو اینجا میزارم برای اون دسته از دوستانی میزارم که سپاس رو میزنن و قدر این مطالب رو میدونن. شما زیاد خودت رو اذیت نکن. میتونی نخونی.

دوستان ببخشید سرتون رو در اووردم. مدیران ببخشید اینقدر در مورد آقای علیپور من اینجا صحبت میکنم.
قسمت اول صحبتهات که مثل پست قبلیت داری شعر میگی
میخوای بری بگی یا نگی واسه من فرقی نداره.من حداقل کاری که میتونم بکنم اینه که چرت و پرت میبینم برحسب دانسته های خودم عکس العمل نشون بدم.
متاسفانه تو همین فروم بخش خبریش ضعیف شده وگرنه شما 1-2 سال پیش خبر میزاشتی از این موجود مجازی کسی پشیزی هم واسش ارزش قائل نمیشد.
داستان مجله ها هم آدم رو یاد فردوسی پور میندازه بیشتر !!! اخبار ساعت 7 صبح هم مطمئن باش سال 68 اصلا نمیدونست تنیس چی هست.همین الانش 4 تا خبر تنیس رو بدون سوتی نمیتونن پخش کنن.
اگر تنیس دنبال کردن به اخبار 7 صبح باشه که الان نصف مردم ایران کارشناس تنیس هستن.
حواست هم باشه که سال 68 سال فوت رهبر کبیر !!!!! و زمان خیارشور شاه و ... بود.اون موقع مردم نداشتن بخورن.دوران پس از جنگ و مشکلات داخلی مملکت بود.

این داستان دعوت کردن و مشکل تنفسی و ... هم چند بار تعریف کردی.دیگه زیاد تعریف نکن که تابلو شده !!! طرف تو فیسبوک مشکل تنفسی نداره اما اینجا بیاد مشکل تنفسی پیدا میکنه !!! آقا اینجا چیزی زدن بگید ما هم با ماسک بیایم.

در مورد Rod Laver Arena هم کافیه همین اسم رو گوگل کنی و تو ویکی پدیا و حتی خود سایت رسمی استادیوم میتونی به مصالح به کار رفته شده تو زمین هم پی ببری دیگه چه برسه به این اطلاعات معمولی.فکر میکنم تو توضیحات پاور عزیز هم که چندین سال هستش قبل از هر تورنمنت در سایت قرار میدن بتونی این مطلب رو به راحتی پیدا کنی.

اون کامنت انگلیسی هم تو همین سایت هستن کسانی که کامنت انگلیسی تو همون ATP میدن.طرف کامنت انگلیسی گذاشته بعد یه ایرانی هم اومده گفته آقا بیا ما بهت احتیاج داریم !!! الان یعنی ایشون معتبر شدن با این کامنت ؟؟ شما خبر داری همین نوروزخانی اومده بود اینجا درخواست همکاری داده بود به مدیران ؟؟
این رو یادت باشه هیچ ایرانی که در داخل ایران زندگی میکنه نمیتونه اطلاعات از خودش داشته باشه در مورد هر ورزشی در خارج کشور.حتی تو فوتبالش هم اخبار خارجی از منابع خارجی تهیه میشه.

در مورد اون قسمت صحبت کردن پیج های بزرگ فیسبوک در مورد مطالب علیفر هم باید بگم حسابی ترکوندی با این حرفت !! اصلا روزم رو ساختی خدایی با این یه خط.دمت گرم

من میخونم و همونطور هم که گفتم تا اونجایی بتونم سوتی ها و چرت و پرت ها رو مشخص میکنم که دوستان حواسشون باشه اخبار غلط نخونن.مثل همون سایتی که ازش خبر میزاشتی و اطلاعات غلط داشتش.

در کل بحث من از اینجا شروع شد که 10 سال تنیس رو علیفر کرد تو چرخ گوشت ازش یه دونه بازی دلپوترو رو در آورد !!!! شما خودت تا اینجا کشش دادی.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: