نمایش پست تنها
قدیمی 09-21-2009, 11:16 AM   #121
Rio
Roger's Fan

آواتار Rio

پستها: 3,457
سپاس: 4,547
در 3,416 پست 18,618 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Tennis4progress نمایش پست ها
آره من از RaiSport بازیها رو میدیدم. این فدرر هم شورشو در آورده. موقع بازی خودش همچین قیافه گرفته بود انگار از دماغ فیل افتاده... یک بازی گندی هم میکرد با اون بکهندهای تازگی مزخرفش.مثل یه آماتور بکهند میزد(من بهتر میزدم!)

در کل زیادی دیگه فکر میکنه کسیه برای خودش. اینا حالشون نیست بازی ملی چیه! اون همه ایتالیایی با 1000 ذوق و شوق میان استادیوم واقعا مردمان دوست داشتنی هستن ، این فدرر یه قیافه گرفته بود حال آدم بهم میخورد. معلوم نبود چکار کرده بود کلی وزن کم کرده بود.(فکر کنم با زنش دعواش شده بود!) درسته ITF باید جریمه های سنگین بزاره برای اون بازیکنانی که davis Cup رو جدی نمی گیرند و کلاس میزارن!
نقل قول:
نوشته اصلی توسط rafa.com نمایش پست ها
والا ما که خیلی وقته داریم در مورد میزان تعصب راجر واسه طرفدارهای عزیزش میگیم ولی باز اونا حرف خودشون رو میزنن رافا که همه از مصدومیتش خبردارن و الان هم زیر نظر پزشک فدراسیون تنیس اسپانیا انخل روئیس کوتورو هست ولی هر وقت که صحیح وسالم بوده در خدمت اسپانیا بوده پارسال به کمک سایر بچه های اسپانیا اسپانیا رو به فینال رسوند ولی باز این مصدومیت لعنتی اومد سراغش واز فینال وحتی مسترز کاپ هم انصراف داد یعنی کیه که دلش نخواد تو فینال بازی کنه حالا باز خدا رو شکر اقا راجر افتخار دادن روز اول بازی کنن اگه توی تیمی مثه اسپانیا بود که فکر کنم همین تک بازی ها رو هم انجام نمیداد و هم تیمی هاش رو ول میکرد به امان خدا
بازم میگمبه امید بازی نادال توی فینال وقهرمانی اسپانیا
سعید جان شما هم بیا آب تو آسیاب دشمن بریز!
Rio آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: