نمایش پست تنها
قدیمی 09-04-2013, 02:58 PM   #589
saeedshl
Member

آواتار saeedshl

پستها: 85
سپاس: 90
در 76 پست 821 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: تاریخ تنیس = roger federer

صحبت راجر پس از بازی ترجمه از آقای علیپور عزیز

ازی فدرروصحبتهایش(سایت تنیس اقایان و رویتر)----------راجرفدررگفت ...اودچارخودویرانی(خودزنی)شده است درطی خطائی که اوتمایل داشته است تامی روبردورادر3 سته مستقیم شکست دهد...........فدرردرمقابل روبردودر3ست مستقیم سقوط کرد...قهرمان 17گرانداسلم بانتایج 6-7/3-6/4-6درکمتراز2ساعت ونیم حذف شدوبه امیدهابرای رودرروئی بانادال خاتمه داده شد....فدررسوئیسی نمایش نامنظمی داشت...خطاهای غیرتحت فشاراو43بودواز16برک پوئن 14تاراهدرداد....فدرربه خبرنگاران گفت ...اعتمادبنفس میتواندازتمام انچیزهای که شمادرباره اش فکرنمیکنیدمراقبت کند.....شکست اوخاطره 2 ماه قبل خروج شوک اورو زودهنگام درویمبلدون رابیاداورد.....شایدیکی ازدلایلی که من امروزباختم بازی بی ثبات وبالاوپائین من بود.....شایدبه یک نوعی خودزنی کردم که خیلی مایوس کننده است....یکی دیگرازکشمکشهای فدرراین بودکه بازی اوازاستادیوم ارتوراش کورت موردعلاقه اوبه دومین کورت نمایش منتقل شدکه ازسال 2006دران کورت ظاهرنشده بود.......اگرچه استادیوم لوئی ارمسترانگ ازگنجایش پربودامافدرردرکشمکش باحریفی بودکه 10دیدارقبلی اوراشکست داده بودونتوانست مواردمهمی نشان دهد........فدررگفت ...بدونه اینکه اعتبارراازروبردوبگیرم میخواهم به یک نوعی خودم رابزنم......بوضوح اومطمئن میشدکه توپهای زیادی رابرمیگرداندکه برای من بالابودتاباعث اختلاف شودونمیتوانستم.......امروزبازی مایوس کننده ائی بود.....فدرردربیشتربرک پوئن هایش بی صبربودوباضربات محکم خطاداراجازه میدادکه روبردو ازان رهائی یابد(روبردودرمصاحبه باتلویزیون اسپانیاگفت...فدررازبرک پوئن هایش بهره نبردامامن نهایت استفاده رابردم-علیپور)......فدررادامه دادمن قطعآبیشترکارمیکنم وقوی تربرمیگردم.....ازاین شکست هرچه سریعترکه بتوانم رهامیشوم وانرافراموش میکنم زیرااین چگونگی بازی کردن من ازاینجابه بعدنیست.....من میخواهم بهتربازی کنم ومیدانم که میتوانم....من انرادرچندهفته اخیربنمایش گذاشتم.....فدررگفت...رودرروئی بانادال اخرین چیزی بوده که به ذهنش هنگام ورودبه کورت خطورکرده است....اگراینگونه بازی کنم نمیتوانم نادال یا کول شرایبرراشکست دهم(ان موقع نتیجه دیدارنادال معلوم نشده بود-علیپور)..............اماداستان زندگی من ...من وقتی میبازم افرادعکس العمل استرس وارنشان میدهندکه میبینندمن اینگونه بازی میکنم ...وقتی میبرم بهترین مورداست.....................هیچ شکی نیست که من درکورت سخت تلاش میکنم که موثرباشداماگاهی اوقات اتفاق نمی افتد...........من مطمئنآبکارادامه خواهم داد...به ان اعتقاددارم وبدنبالش میروم............راجرفدرربایدبرای انتخاب مسابقات قهرمانی اخرفصل که 6بارفاتح ان بوده سخت کارکند.........اوبرنامه بازی تاتورنمنت مسترزشانگهای که در6اکتبرمیباشدندارد وسپس درتورنمنت داخل سالن بازل سوئیس بازی خواهدکرد............فدررگفت...من فکرنمیکنم برنامه ام رابهم بزنم...من معتقدم اگرخوب بازی کنم نتایج خوبی خواهم گرفت..........عکس----------------طرفداران راجرفدرر...راجرفدررهمیشه باشماوپشتیبان شماهستیم...

saeedshl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedshl به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: