نمایش پست تنها
قدیمی 08-28-2013, 07:40 PM   #141
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
با درود متقابل...
اینکه ما خودمون و به جای طرفدارای راجر بذاریم و از طرف اونا حرف بزنیم کار خنده داریه دوست عزیزم...
اینکه <تعداد قهرمانی و جام رابطه کاملا مستقیم با طرفدار> داره در شرایط کلی درسته...اما من عرض کردم طرفدارای راجر فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش نشدن و استدلال خودم رو هم عرض کردم که فکر می کنم بسیار واضح باشه...اگه شما به شخصه فاکتور های مثبت دیگه ای در بازیکنتون نمی بینید(حالا هر کسی ک هست) و فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش شدید دلیل نمی شه که فکر کنید همه این طور هستند...شما یه نظر سنجی بذار ؛ ببین چند درصد از طرفدارای راجر به خاطر گرند و جام طرفدارش شدند...شما در همین فروم بررسی کن ببین طرفدارای راجر از جام هاش بیشتر می گن یا از فاکتور های دیگه ی راجر....باز هم تاکید می کنم ؛ این یه مساله ای هست که طرفداران راجر می تونن نظر بدن که به خاطر چی طرفدار راجر شدن و به نظرم هیچ نیازی هم ندارند که فرد دیگه ای این مساله رو براشون تحلیل کنه...!!
نمونش همون خود من که قبل از فینال استرالیا2009،شدیدا از فدرر متنفر بودم ،ولی بعد از باخت تو اون بازی و دیدن اشک های اسطوره تازه فهمیدم فدرر کیه!!!من مطمئنم اون اشک ها تعصب فدرر روی طرفدارانش رو نشون میده که همراه طرفداراش اونم از ته دل ناراحته!!! اما رافا و جوکوویچ تا حالا شده اصن به خاطر باخت تو یه بازی خم به ابرو بیارن و با طرفدارانشون هم دردی کنن؟!!!!
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: