نمایش پست تنها
قدیمی 08-28-2013, 12:33 PM   #122
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

[QUOTE=roger 4 ever;89751]عزیزم من مثال زدم عدد 27 رو...شما نیازی نیست برید آمار بازی های فدالی که راجر 27 سالش بوده رو بذارید...بنده منظورم این بود که در اون دوران چپل چلاغ(!) که شما ازش صجبت می کنید و به اصطلاح اعتقاد دارید بازیکنی نبوده ؛ اگر شما هم می بودید راهی از پیش نمی بردید...
خب پس چمن که هیچی ؛ سطح هارد سریعم که هیچی ؛ سینسی هم که هیچی...الان من رو خاک بحث کنم با شما؟!!...عجیبا غریبا...نه عزیزم همه ی ما کاملا می دونیم که ربازیکنتون سلطان بی چون و چرای معقوله ی خاک هستش...این یکی واضجه...اگر این ه م نبود که دیگه کلا محلی از اعراب نبود برای بازیکنتون..
[/QUOTE

دوست عزیز میخونی پستمو اصَــن ؟ا
گفتی 27 سالگی راجر تصورش فلانه منم گفتم 27 سالگی هم بازی زیاد کردن و منم دقیقا دو سطح مورد دلخواه شما و راجر رو نام بردم. از خاک و فینال رولند2008 هم نام نبردم.
من کی گفتم چمن و هارد و سینسی رو هیچی؟ بابا بخون پست رو کامل

بحث چپر چلاغ بودن اون دوره یه چیز مشخصیه! رافا هم تا سال 2008 2009 قط رو خاک بازیکن قابلی بود. چمن هم با شرایط فیزیکی و دویدن خودش رو به فینال میرسوند و نهایتا با تلاش بی نظیر قهرمان شد. از اون به بعد تقریبا رافا آل کورت شد که حساب کن از 2009 به بعد راجر چند گرند برده! ضمن اینکه راجر با دوران جورنیش بازیش تغییری نداشه و تازه از خیلی لحاظ بهتر شده! فقط وضعیت جسمانیش که با بالا رفتن سنش طبیعیه!
بحثی دیگه نمیمونه! شما میخواید قبول کنید میتونید نکنید!
قهرمانی در فینال با امسال بگداتیس ،گونزالس،رادیک خیلی راحت تره از بردن اندی نواک و رافا .کمااینکه دلپوترو رو سال 2009 نتونست ببره که من ازش نام نبردم!
والسلام
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: