نمایش پست تنها
قدیمی 08-28-2013, 11:34 AM   #112
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
درود.
تعداد قهرمانی و جام رابطه کاملا مستقیم با طرفدار و همچین هیتر .
یه بازیکنی هر چقدر موفقیت پیدا کنه 2 تا چیز بهش اضافه میشه ، طرفداران و کسایی که ازش متنفرن، نمونش نواک که از سال 2011 به بعد هم کلی طرفدار بهش اضافه شد هم کلی آدم که مخالفشن ازش بدشون می یاد.
اینکه بگیم قهرمانی و جام به طرفداری ربطی نداره حرف خنده داریه ، اگه بر فرض مثال واورینکا و ورداسکو به جای فدرر و نادال قهرمان 29 گرند اسلم بودن الان اونا بودن که طرفدارای خیلی زیادی داشتم نه رافا و راجر.
با درود متقابل...
اینکه ما خودمون و به جای طرفدارای راجر بذاریم و از طرف اونا حرف بزنیم کار خنده داریه دوست عزیزم...
اینکه <تعداد قهرمانی و جام رابطه کاملا مستقیم با طرفدار> داره در شرایط کلی درسته...اما من عرض کردم طرفدارای راجر فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش نشدن و استدلال خودم رو هم عرض کردم که فکر می کنم بسیار واضح باشه...اگه شما به شخصه فاکتور های مثبت دیگه ای در بازیکنتون نمی بینید(حالا هر کسی ک هست) و فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش شدید دلیل نمی شه که فکر کنید همه این طور هستند...شما یه نظر سنجی بذار ؛ ببین چند درصد از طرفدارای راجر به خاطر گرند و جام طرفدارش شدند...شما در همین فروم بررسی کن ببین طرفدارای راجر از جام هاش بیشتر می گن یا از فاکتور های دیگه ی راجر....باز هم تاکید می کنم ؛ این یه مساله ای هست که طرفداران راجر می تونن نظر بدن که به خاطر چی طرفدار راجر شدن و به نظرم هیچ نیازی هم ندارند که فرد دیگه ای این مساله رو براشون تحلیل کنه...!!
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: