نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2013, 04:32 PM   #40
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
تماشاگری که میره تنیس نگاه میکنه یا از TV نگاه میکنه نباید انتظار داشته باشه بازی 1 ساعته تموم بشه.تو تنیس محدودیت زمانی از ابتدا آنچنان معنی نداشته که الان دارن روش گیر میدن.

همونطور هم که ابتدای سال گفتم هیچ داوری نمیتونه اونطور که باید و شاید این قانون رو اجرا کنه مخصوصا رو بیگ 4 !!! همین اخطاری هم که میدن کلی رو اعصابه بازیکن میرن.

شما هم حواست باشه آقای خودتون هست که جیش داره و میخواد بازی زود تموم بشه.پوینت قبلی رو نگرفته تاس کرده !!!!!

در مورد سینسی هم رافا موقع اخطار چیزی خاصی نگفتی و اشاره کرد که باید توپ رو اول بگیرم یا نه.اما اواسط بازی بعد از اخطار بود که به داور اشاره کرد که توپ بهم نمیدن.که مشخص هم بود که توپ سمت بال کیدزهای نادال کم بود و توپها سمت فدرر بود.
عرض کردم برادر، محدودیت زمانی برای شمای نوعی که ذوب شده نادال هستی معنی نداره، راستش ما آنچنان علاقه ای نداریم که بین هر پوینت، 30 ثانیه انواع و اقسام کارای جالبی که نادال انجام میده رو نگاه کنیم. مطمئنا واسه تماشاگر بی طرف تنیس که اومده تنیس نگاه کنه هم اصلا خوشایند نیست.
در مورد داورا که من هم نظرم رو گفتم، امیدوارم جراتش رو پیدا کنن داورا، یه دو تا اخطار دوم رو پوینت های حساس بگیرن حساب کار دستشون میاد، البته آقای شما بعید نیست قهر کنه و یه دفعه بگه "من دیگه بازی نمی کنم!" و بره بشینه تو جایگاهش، نمونش WTF 2011 یا 2010 یادم نیست.
این قسمت حرفت هم کاملا بی ربطه و جوابی ندارم!
در مورد سینسی هم کاملا درست میگید، توپا کلا دست توپ جمع کنای سمت فدرر بود، احتکار کرده بودن توپها رو، وگرنه میانگین تایم بین پوینت نادال 15 ثانیه به پایین بود!

به هرحال امیدوارم قانون 20 ثانیه، به استثنای یعد پوینت هایی که رالی طولانی دارند، به دقت اجرا شه

.
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: