نمایش پست تنها
قدیمی 08-18-2013, 11:46 AM   #333
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
درود به دوستان عزیز البرزی
در اوایل شهریور ظاهرا مسافرتی در پیش دارم ، گفتم اگه بشه هماهنگی کنین که در مرداد ماه تشریف بیارین ، یا حتی اگه مقدور نیست ، تاریخی وضع بشه که حتما اولویت بنده با سفر شما عزیزان خواهد بود نه خودم
سپاس فراوان
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
خب بالاخره انتظار ها به پایان رسید.

ما ( یعنی پویا - محمد - یاشار و من ) سه شنبه عازم اصفهان میشیم .
اصفهونی ها سه تا زمین رزرو میکنید همچنین خود رو برای بِیگل های متوالی آماده کنید.

گَنگِ استان البرز
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
به جز ما هیچکی از دیگر نِقاط ایران زمین در اولین ابَر گردهمایی کشوری سایت معظم تنیس تاکرز حضور بهم نمی رسونه؟

تکلیف همگی رو بهنام جان و پیمان جان، صادقانه مشخص کرده‌اند.
مخاطب همان‌طور که در بالا می‌بینید «صِرفاً» البرزی‌های عزیز هستند و ناگفته پیداست که کس دیگری دعوت نیست.

نژاد پرستی تا چه حد...؟! ما شهرستانی‌ها آدم نیستیم «عایا» از نظر شما؟

دوستان خواهشاً کسی به غیر از این GANG، لطفاً باهاشون نره، تا دلشون خنک بشه Alienـی همراهشون نیست.

البرز البرزتون گوش فلک رو کر کرده.
از وقتی استان‌دار شدید، دیگه هیچ خدایی رو بنده نیستید!
انگار نه انگار که تا چند وقت پیش به یه جایی وصل بودید.

امیدوارم بهتون خوش بگذره.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: