نمایش پست تنها
قدیمی 08-03-2013, 04:44 PM   #59
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
درود مجی
درسته. در زمین نمیشه گفت یکیشون کلا از اون یکی بهتره. چون هر کدومشون در بعضی مواقع بهتر از اون یکی بودن. که در شرایط سخت رافا معمولا بهتر از راجر بوده. در آف کورت من رافا رو ندیدم. هر چی ویدیو دارم از راجره . بخاطر همین نمی تونم نظر قاطعی بدم. ولی به نظر من راجر کمی بهتره که اینم بذارید به حساب فدرری بودنم .
یاد ندارم فحش کشی شده باشه. به قول خودت (تو چت باکس) با داور بحث تند داشته که بخاطر فشاری که روی تنیسورای بزرگ هست تو بازی به نظر من اشکالی نداره. نادال هم بحث تند داشته که به نظر من هیچ اشکالی نداره. من 2ویدیو از بحث تند فدرر با داور دارم، یکی هم از نادال که اینجا می ذارم.
فدرر مقابل دلپوترو - یو اس 2009:
http://www.mediafire.com/download/sj..._OPEN_2009.flv

فدرر مقابل بردیچ - استرالیا:
http://www.mediafire.com/download/308v57wpp4cxgxx/Roger_Federer's_argument_with_the_umpire_-_YouTube.mp4
که اینجا من از حرفاش فقط یه "Shit right now" فهمیدم که برتری رافا اینجا مشخص میشه.

نادال مقابل بردیچ - لندن 2010:
http://www.mediafire.com/download/iq..._-_YouTube.mp4

چون من مصاحبه ها رو نمی خونم نمی تونم نظر بدم. ولی همونطور که خودتم اشاره کردی مصاحبه های مرتبط به بازی آن کورت حساب میشه و همونطور که گفتم رافا یکم بهتره و قبول دارم.
متهم ؟ مگه جرم کردی. چون گفتی مغرور بودن رافا فرسنگ ها کمتر از راجره اینو گفتم. بعد از باخت معمولا راجر گرم تر برخورد میکنه و اونجا خودتم اشاره کردی به برخورد رافا جلوی تور. از نظر مغرور بودن به نظر من تفاوت زیادی ندارن.
هیچ چیز مطلق نیست. از جمله حرفای ما و برتری کسی بر کسی دیگه. فقط راجر موفق نبوده. نسبت به بقیه موفق تر بوده. سابقه بیشترش و قدیمی تر بودنش نسبت به نادال هم باید درنظر گرفت. مسلما فشاری که الان روی نادال هست اون موقع نبوده. همچنین توقعات و انتظارات.
واسه منم عجیبه که چرا رافا جزء کاندیدا نبوده و اون اسامی جزء کاندیدا بودن نه بیگ 4. نمی دونم سال های دیگه چطوری بوده. ولی به نظر من جایزه استفان ادبرگ می تونه نمایشی باشه (به قول مرتضی).
چرا شعار بدیم. وقتی به حرفی که می زنیم عمل نکنیم میشه شعار. خب عمل کنیم.
نباید فکر کنیم من یه نفرم نمی تونم کاری کنم. اینطور فکر کن که بالاخره یکی باید شروع کنه. 100 سال طول میکشه. درسته. ولی یه زمانی باید این 100 سال شروع بشه. مثل انقلاب می مونه. یکی یکی صدای مردم درمیاد. یهو می بینی همه صداشون درومده. اگه هر کسی واسه خودش خوب باشه، سال به سال اضافه میشن و چند سال دیگه می بینی آدمای خوب مثل تو زیادن. ولی به نظر نمیاد. چون آروم آروم شکل می گیره.
به هر حال مجی جون من از بحث کردن باهات لذت می برم. چون درعین حال که نظرتو میگی و نظر دیگرانو نقد میکنی، ادبم رعایت می کنی. همیشه همینجوری باش که اونایی که اینجوری نیستن ببینن و یاد بگیرن. بدرود.

كاربرد "يا ابوالفضل" در ايران

//حذف توسط مدیریت//

تنيس تاكرز : هنگام ديدن پست هاي مهروز
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg omid20-pics-l98-201.jpg (69.1 کیلو بایت, 81 نمایش)

ویرایش توسط Mohammad : 08-03-2013 در ساعت 05:06 PM دلیل: توهین به قومیت های ایرانی در فروم اکیدا ممنوع است
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: