نمایش پست تنها
قدیمی 07-18-2013, 02:17 PM   #523
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

دیگه وقتی خود جوکوویچ میگه، شما قبول نداری، من چه منبعی بزارم؟
دوست گرامی همه بازیکنا، راکتهاشون رو متناسب با سلیقه خودشون کاستم میکنن، مثلا ارغوان رضایی هم که همین دوستمون یاشار تو کرج یه سری راکتشون رو زه کشید (برای برادرش) ورزن و بالانس راکتش هیچ ربطی به اونچیزی که در مشخصات راکت Aero Pro Drive نوشته نداشت! بعد من که خودم دیدم بگم ربطی نداشت، شما لینک Aero Pro بزاری بگی ببین وزنش اینقدره؟ این میشه منبع؟
این که ورزن و بالانس راکت در اکثر موارد برای بازیکنای مختلف عوض میشه که اصن شکی درش نیست.
میمونه یه قالب اصلی راکت و حتی Head Size راکت که اونهم در بعضی از موارد مثل اون مثال بارز جوکوویچ ممکنه تغییر کنه که البته این اتفاق خیلی کمتر میوفته. یا مثلا نادال راکتش کورتکس نداره و فقط رنگ کورتکس رو داره و ...
تو کودم از اون لینکها مثلا یه نسخه بازار از راکت جوکوویچ و خود راکت جوکوویچ رو در کنار هم مقایسه کرده؟
دوست گرامی شما میری سرچ میکنی، چهار تا لینک مبهم میزاری که توش اسم راکت نوشته، ننوشته دقیقا اون هست یا نیست که، این اسمش منبع نیست. وقتی چیزی کاستمایز میشه که دیگه شناسنامه براش درست نمیکنن که بگن اینقدر لـِد تیپ زدیم اونجاش، اونقدر سیلیکون زدیم اینجاش، هدش رو فلان کردیم، این چیزا که سند واسش درست نمیکنن من بیارم، شما ببینی. فقط میشه از رو عکس و مشاهدات کساییکه میبینن گفت.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: